Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
BİR İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ?
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Reklam

Abide Sürücü Kursu

Abide Sürücü Kursu / Görsel Abide Sürücü Kursu / Görsel Abide Sürücü Kursu / Görsel Abide Sürücü Kursu / Görsel
HAKKINDA

Özel ABİDE Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Kursumuzda halen B (otomobil) A1 – A2 (motorlu bisiklet, motosiklet), C (Kamyon), E (otobüs), D (çekici), H (özel tertibatlı sürücü aracı) sınıflarında sürücü belgeleri verilmektedir.

15 yıllık tecrübesi ile 23′er kişilik sınıflarda uzman eğitici kadromuz tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Özel ABİDE Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
KATEGORİLER: Sürücü Kursları
Yalova Restaurant ÇTSO Evi

NOT: 'Çanakkale İçinde' internet sitesinin Firma Rehberi, Kurumsal Haberler, Kampanyalar ve İş İlanları bölümlerine 'Kurumsal Üye' tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik 'Kurumsal Üye'nin sorumluluğundadır. 'Çanakkale İçinde' internet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler 'Çanakkale İçinde' internet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.

KONAKLAMA
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Alanı
STK'lardan...
KÜLTÜR & SANAT [TÜMÜ]
Fotoğraflarla Truva Atı'nın İzinde
İŞ DÜNYASI [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SİYASET [TÜMÜ]
SAĞLIK [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SPOR [TÜMÜ]
Çanakkale Dardanelspor