Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #Deprem
 • #Kadın
 • Abide Sürücü Kursu
  Facebook Twitter Google Plus RSS FEED
  13.811
  Görüntülenme

  Abide Sürücü Kursu

  Abide Sürücü Kursu / Görsel Abide Sürücü Kursu / Görsel Abide Sürücü Kursu / Görsel Abide Sürücü Kursu / Görsel
  HAKKINDA

  Özel ABİDE Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Kursumuzda halen B (otomobil) A1 – A2 (motorlu bisiklet, motosiklet), C (Kamyon), E (otobüs), D (çekici), H (özel tertibatlı sürücü aracı) sınıflarında sürücü belgeleri verilmektedir.

  15 yıllık tecrübesi ile 23′er kişilik sınıflarda uzman eğitici kadromuz tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Özel ABİDE Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

  SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
  KATEGORİLER: Rehber Sürücü Kursları
  ETİKETLER: , , , , , , , ,
  BU İÇERİK İÇİN ARAMA MOTORU KILAVUZ SÖZCÜKLERİ: abide sürücü kursu çanakkale,çanakkale abide sürücü kursu,çanakkale sürücü kursları,abide sürücü kursu,çanakkale sürücü kursları fiyatları,çanakkale ehliyet kursları,çanakkale sürücü kursu,çanakkaledeki sürücü kursları,sürücü kursu çanakkale,abide sürücü kursu çanakkale sınav sonuçları,çanakkale ehliyet kursları fiyatları,çanakkalede sürücü kursları,çanakkale ehliyet kursu,abide sürücü kursu telefon numarası,sürücü kursları fiyatları,çanakkaledeki sürücü kursları fiyatlari,abide sürucu kursunun numarası,çanakkale abıde kursu,çanakkalede ehliyet kursları,canakkale sürücü kursu fiyatları