Abide Sürücü Kursu

Özel ABİDE Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı?nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Kursumuzda halen B (otomobil) A1 ? A2 (motorlu bisiklet, motosiklet), C (Kamyon), E (otobüs), D (çekici), H (özel tertibatlı sürücü aracı) sınıflarında sürücü belgeleri verilmektedir.

15 yıllık tecrübesi ile 23?er kişilik sınıflarda uzman eğitici kadromuz tarafından verilen eğitim, tamamıyla ?bilinçli sürücüler? yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Özel ABİDE Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

4 yorum

ehliyetim var araba kulanıyorum trafiye cıkma fobim var nasıl yenebilirim

İlkokul mezunuyum. yurt dışında çalışıyorum. İlkokul mezunları için bu yıl son diye duydum. Tatilimi sizin kurs tarihine göre ayarlayıp ehliyet almak istiyorum. Kursunuza en son ne zaman başvurabilrim. Kurs süresi ne kadar? Sınavlar ne zaman? Bilgi veririmisiniz?

Yoruma Kapalı