Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
BİR İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ?
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Reklam

Alo Bombacı Pizza

  • Cumhuriyet Meydanı Tarla Sokak No:7 ÇANAKKALE
  • (0 286) 212 58 96 - 0 542 610 59 59 - 0 800 298 00 07 (Ücretsiz Sipariş Hattı)
  • http://www.alobombacipizza.com
  • Görüntülenme: 9.994
Alo Bombacı Pizza / Görsel Alo Bombacı Pizza / Görsel Alo Bombacı Pizza / Görsel
HAKKINDA

Aile Boyu Lezzeti Keşfedin…!

Alo Bombacı Pizza grubu olarak Gıda Sektöründe 2008 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarla Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindeyiz.

Çanakkale’nin belki de Türkiye’nin En Lezzetli Pizzalarını Olağanüstü bir hizmet anlayışı ile sunarak ve çalışanlarımızın başarılı olmaları için gereken her türlü kaynağı onlara sağlayarak, pizza ve diğer farklı lezzetlerimiz ile kendimizi girdiğimiz pazarın lideri konumunda olmaya adadık.

Bizim için müşterilerimiz her zaman ilk sıradadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti ve yüksek kalitedeki ürünlerimizi rahat ve temiz ortamda sunabilmeyi, her zaman onların ihtiyaçları doğrultusunda öncelikli ilgi ve servisi sunmayı amaçlamaktayız.

Çalışanlarımız bizim en önem verdiğimiz değerlerimizdendir ve onları her zaman Alo Bombacı Pizza’nın başarısında büyük pay sahibi olarak değerlendirmekteyiz. Çalışanlarımızın kişisel başarılarını değerlendirerek, yaptıkları işlerden sürekli memnun olmalarına büyük önem vermekteyiz. Onların başarımıza olan katkılarının ve takım çalışmalarının Alo Bombacı Pizza için olmazsa olmaz bir değer olduğunu düşünmekteyiz.

Sosyal Sorumluluk Projelerinde İlk Sıralarda Yer Almayı İlke Edinmiş, Gençlerimizin Başarılı Etkinliklerinde Destekçisi Olmayı Sürdürmekteyiz.

Çevreye Verdiğimiz Lezzetten Dolayı Grururluyuz.

SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
KATEGORİLER: Fast Food | Pizzacılar
Yalova Restaurant ÇTSO Evi

NOT: 'Çanakkale İçinde' internet sitesinin Firma Rehberi, Kurumsal Haberler, Kampanyalar ve İş İlanları bölümlerine 'Kurumsal Üye' tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik 'Kurumsal Üye'nin sorumluluğundadır. 'Çanakkale İçinde' internet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler 'Çanakkale İçinde' internet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.

KONAKLAMA
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Alanı
STK'lardan...
KÜLTÜR & SANAT [TÜMÜ]
Fotoğraflarla Truva Atı'nın İzinde
İŞ DÜNYASI [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SİYASET [TÜMÜ]
SAĞLIK [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SPOR [TÜMÜ]
Çanakkale Dardanelspor