Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #Deprem
 • #Kadın
 • Alo Bombacı Pizza
  Facebook Twitter Google Plus RSS FEED
  10.921
  Görüntülenme

  Alo Bombacı Pizza

  • Cumhuriyet Meydanı Tarla Sokak No:7 ÇANAKKALE
  • (0 286) 212 58 96 - 0 542 610 59 59 - 0 800 298 00 07 (Ücretsiz Sipariş Hattı)
  • http://www.alobombacipizza.com
  Alo Bombacı Pizza / Görsel Alo Bombacı Pizza / Görsel Alo Bombacı Pizza / Görsel
  HAKKINDA

  Aile Boyu Lezzeti Keşfedin…!

  Alo Bombacı Pizza grubu olarak Gıda Sektöründe 2008 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarla Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindeyiz.

  Çanakkale’nin belki de Türkiye’nin En Lezzetli Pizzalarını Olağanüstü bir hizmet anlayışı ile sunarak ve çalışanlarımızın başarılı olmaları için gereken her türlü kaynağı onlara sağlayarak, pizza ve diğer farklı lezzetlerimiz ile kendimizi girdiğimiz pazarın lideri konumunda olmaya adadık.

  Bizim için müşterilerimiz her zaman ilk sıradadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti ve yüksek kalitedeki ürünlerimizi rahat ve temiz ortamda sunabilmeyi, her zaman onların ihtiyaçları doğrultusunda öncelikli ilgi ve servisi sunmayı amaçlamaktayız.

  Çalışanlarımız bizim en önem verdiğimiz değerlerimizdendir ve onları her zaman Alo Bombacı Pizza’nın başarısında büyük pay sahibi olarak değerlendirmekteyiz. Çalışanlarımızın kişisel başarılarını değerlendirerek, yaptıkları işlerden sürekli memnun olmalarına büyük önem vermekteyiz. Onların başarımıza olan katkılarının ve takım çalışmalarının Alo Bombacı Pizza için olmazsa olmaz bir değer olduğunu düşünmekteyiz.

  Sosyal Sorumluluk Projelerinde İlk Sıralarda Yer Almayı İlke Edinmiş, Gençlerimizin Başarılı Etkinliklerinde Destekçisi Olmayı Sürdürmekteyiz.

  Çevreye Verdiğimiz Lezzetten Dolayı Grururluyuz.

  SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
  KATEGORİLER: Fast Food Pizzacılar Rehber
  ETİKETLER: , , , , , , , ,
  BU İÇERİK İÇİN ARAMA MOTORU KILAVUZ SÖZCÜKLERİ: bombacı çanakkale,çanakkale bombacı,bombacı pizza,alo bombacı,çanakkale bombacı pizza,çanakkale pizza,BOMBACI PİZZA ÇANAKKALE,çanakkale pizzacılar,alo bombacı pizza çanakkale,bayramiçlı bombacı çanakkale,alo pizza çanakkale,pizza çanakkale,çanakkale alo bombacı pizza,pizza pizza çanakkale,bombacı hasan pizza,bombac,alo bombaci pizza,bayramiçli bombacı,çanakkalede pizzacılar,çanakkaledeki pizzacılar