Alo Bombacı Pizza

Aile Boyu Lezzeti Keşfedin?!

Alo Bombacı Pizza grubu olarak Gıda Sektöründe 2008 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarla Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindeyiz.

Çanakkale?nin belki de Türkiye?nin En Lezzetli Pizzalarını Olağanüstü bir hizmet anlayışı ile sunarak ve çalışanlarımızın başarılı olmaları için gereken her türlü kaynağı onlara sağlayarak, pizza ve diğer farklı lezzetlerimiz ile kendimizi girdiğimiz pazarın lideri konumunda olmaya adadık.

Bizim için müşterilerimiz her zaman ilk sıradadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti ve yüksek kalitedeki ürünlerimizi rahat ve temiz ortamda sunabilmeyi, her zaman onların ihtiyaçları doğrultusunda öncelikli ilgi ve servisi sunmayı amaçlamaktayız.

Çalışanlarımız bizim en önem verdiğimiz değerlerimizdendir ve onları her zaman Alo Bombacı Pizza?nın başarısında büyük pay sahibi olarak değerlendirmekteyiz. Çalışanlarımızın kişisel başarılarını değerlendirerek, yaptıkları işlerden sürekli memnun olmalarına büyük önem vermekteyiz. Onların başarımıza olan katkılarının ve takım çalışmalarının Alo Bombacı Pizza için olmazsa olmaz bir değer olduğunu düşünmekteyiz.

Sosyal Sorumluluk Projelerinde İlk Sıralarda Yer Almayı İlke Edinmiş, Gençlerimizin Başarılı Etkinliklerinde Destekçisi Olmayı Sürdürmekteyiz.

Çevreye Verdiğimiz Lezzetten Dolayı Grururluyuz.