Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 515 Görüntülenme

  Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Ekim 3, 2013
  Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi

  Çanakkale Belediyesi tarafından yürütülen Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi kapsamında düzenlenen, moderatörlüğünü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cumhur Aslan’ın yaptığı “Torunlarım ve Ben” adlı paylaşım toplantısı 27 Eylül 2013 tarihinde gerçekleşti.

  Çanakkale Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen toplantıya 65 yaş üzeri çok sayıda kentli, kent gönüllüleri ve öğrenciler katılım sağladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Coşkun Bakar “Yaşlılık Hastalıkları” ve Öğretim Görevlisi Rebiye Ünüvar “Kuşaklar Arası İletişim” konuları üzerine sunum yaparken, 65 yaş üstü katılımcıların soru ve yaşlanmaya ilişkin düşünceleri ile tamamlanan toplantıdan tüm katılımcılar memnun olarak ayrıldı.

  ALTIN YILLAR YAŞAM MERKEZİ BİLİNÇLENDİRME ÇALIŞMALARIYLA FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

  Çanakkale Belediyesi tarafından yürütülen Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi kapsamında Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ortaklığında 65 yaş ve üzeri merkez katılımcıları için “Temel Afet Bilinci” eğitimi düzenlendi.
  23-25-27 Eylül tarihlerinde Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nin 65 yaş üzeri katılımcılarına yönelik A.K.T. Cemal Yiğit, Fahri Çıkırık, Sedat Kocaman, Yalçın Demir tarafından, 24 Eylül 2013 tarihinde de Hasta ve Yaşlı Bakımı kursiyerleri için A.K.T. Engin Demirci ve Mustafa Yücel tarafından birer saatlik “Temel Afet Bilinci” eğitimi verildi.

  Aldıkları eğitimden son derece memnun kalan merkez katılımcıları ve kursiyerler bu tür bilinçlendirme eğitimlerinin devam etmesini istediklerini dile getirerek, belediyeye bu imkanları sağladığı için teşekkür ettiler.

  [canakkale.bel.tr]

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Genel Haberler
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER