Reklam Alanı
Reklam Alanı
Çanakkale İçinde
Ayhan Gider Reklam Alanı Anzac Hotels
 • #7Haziran2015
 • #KazDağları
 • #Deprem
 • #Kadın
 • Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi

  Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi
  Yalova Restaurant
  Çanakkale İçinde
  ÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  Ekim 3, 2013 / 620 Görüntülenme

  Çanakkale Belediyesi tarafından yürütülen Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi kapsamında düzenlenen, moderatörlüğünü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cumhur Aslan’ın yaptığı “Torunlarım ve Ben” adlı paylaşım toplantısı 27 Eylül 2013 tarihinde gerçekleşti.

  Çanakkale Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen toplantıya 65 yaş üzeri çok sayıda kentli, kent gönüllüleri ve öğrenciler katılım sağladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Coşkun Bakar “Yaşlılık Hastalıkları” ve Öğretim Görevlisi Rebiye Ünüvar “Kuşaklar Arası İletişim” konuları üzerine sunum yaparken, 65 yaş üstü katılımcıların soru ve yaşlanmaya ilişkin düşünceleri ile tamamlanan toplantıdan tüm katılımcılar memnun olarak ayrıldı.

  ALTIN YILLAR YAŞAM MERKEZİ BİLİNÇLENDİRME ÇALIŞMALARIYLA FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

  Çanakkale Belediyesi tarafından yürütülen Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi kapsamında Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ortaklığında 65 yaş ve üzeri merkez katılımcıları için “Temel Afet Bilinci” eğitimi düzenlendi.
  23-25-27 Eylül tarihlerinde Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nin 65 yaş üzeri katılımcılarına yönelik A.K.T. Cemal Yiğit, Fahri Çıkırık, Sedat Kocaman, Yalçın Demir tarafından, 24 Eylül 2013 tarihinde de Hasta ve Yaşlı Bakımı kursiyerleri için A.K.T. Engin Demirci ve Mustafa Yücel tarafından birer saatlik “Temel Afet Bilinci” eğitimi verildi.

  Aldıkları eğitimden son derece memnun kalan merkez katılımcıları ve kursiyerler bu tür bilinçlendirme eğitimlerinin devam etmesini istediklerini dile getirerek, belediyeye bu imkanları sağladığı için teşekkür ettiler.

  [canakkale.bel.tr]

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Genel Haberler
  GÖRSEL/LER
  Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi Altın Yıllar Yaşam Merkezi İlk Paylaşım Toplantısını Düzenledi Çanakkale TV