Reklam Alanı
Reklam Alanı
Çanakkale İçinde
Ayhan Gider Reklam Alanı Anzac Hotels
 • #7Haziran2015
 • #KazDağları
 • #Deprem
 • #Kadın
 • Balıklıçeşme’de Trafik Kazası: 6 Yaralı

  Balıklıçeşme’de Trafik Kazası: 6 Yaralı
  Yalova Restaurant
  Çanakkale İçinde
  ÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  Mart 23, 2012 / 1.654 Görüntülenme

  Çanakkale’nin Biga ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.

  Çanakkale’deki 116. Jandarma Er Eğitim Alayı’ndaki oğullarının yemin töreninin ardından memleketleri Bursa’nın İnegöl ilçesine giden Seymen ailesinin minibüsü Biga ilçesine bağlı Balıklıçeşme beldesi girişinde kaza yaptı. Olayda 6 kişi yaralandı.

  Edinilen bilgiye göre, Çanakkale’den Bursa yönüne giden Kazım Seymen’in kullandığı 16 PD 940 plakalı minibüs, Balıklıçeşme girişinde patpat olarak bilinen tarım aracına çarptı. Kazada patpat sürücüsü Ali Akdemir (62) ve yanında bulunan Ahmet Karameşe (82) araçtan fırlayarak yola savruldu. Takla atarak devrilen minibüsteki 11 kişiden 4’ü yaralı olarak minibüsten çıkartıldı. Minibüste bulunan sürücü Kazım Seymen, Sabri Seymen (74), Teşviye Seymen (70) ve Selim Can (29) ambulanslar ile Biga Devlet Hastanesi ve Özel Can Hastanesi’ne kaldırılırken minibüste bulunan diğer 7 kişi ise kazadan hafif sıyrıklarla kurtuldu.

  Çanakkale’deki 116. Jandarma Er Eğitim Alayı’ndaki oğullarının yemin töreninin ardından memleketleri Bursa’nın İnegöl ilçesine döndükleri öğrenilen Sabri Seymen ve ailesindeki yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, patpatta bulunan Ahmet Karameşe’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

  Jandarma kazayla ilgili soruşturma başlattı.

  İHA

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Genel Haberler
  GÖRSEL/LER
  Balıklıçeşme’de Trafik Kazası: 6 Yaralı Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV