Beyaz Türkü Evi

Değerli türkü dostları Beyaz Türkü Evi 250 kişinin rahat sığabileceği bir kapasiteye sahiptir. Bu yüzden her türlü nişan düğün, kına gecesi, ve doğum günleri gibi özel günlerinizde sizlere rahatça hizmet verebilecek niteliktedir.

Sizlere daha rahat ve kaliteli bir hizmet sunmak ve iyi bir gece geçirmeniz için önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Beyaz Türkü Evi hafta içi 21-00 ile 01-00saatleri arasında hafta sonu ise 21-00 ile 02-00saatleri arasında ?Grup Türküyolu? eşliğindeki programla türkülerin söylendiği, kimi zamanlar insanların kederlendiği, duygulandığı kimi zamanlar ise halaylarla, misketlerle, zeybeklerle ve diğer oyun havalarıyla coşkunun tavan yaptığı dost gecelerde Çanakkale de yaşayanların ilk sırada tercih ettiği mekanlardandır.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Türkü Evimiz. tecrübeli personeli ve zengin mönüsü ile (soğuk mezeler-yerli yabancı tüm alkollü alkolsüz içecekler) Çanakkale de yaşayan insanların zevkine hitap eden mekanımız, ayrıca Düğün, Nişan ve doğum günü gibi özel günlerinizde de hizmetinizdedir..

Uygun fiyat politikamızla da gönüllerde taht kurmaya aday olan Türkü Evimizde salon tipi klimalarımız mevcut olup, aile yerimiz ayrıdır. Tüm türkü severleri türkülerle dostluğu pekiştirmeye, halaylarla coşmaya davet ediyoruz..

Sizlere daha iyi bir hizmet sunmamız için lütfen önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Türkü yüreklere türkü tadında selam olsun..

1 yorum

türkü kafeniz çok güzell. ben ve diğer öğrenci arkdşlarımız severek geliyoruz. ancak sahneye çıkan arkadaşlarımızda bazı günler değişiklik yapmanız güzel olur.hep aynı kişileri dinlemk bazen sıkıyo. mesela tavsiye olarakta zafer güleri tavsiye edrim bi izmirli olarak. internet aleminde çok tanınmış birisi. ve bi sürü şehirde konserleri oldu. ç.kalede de siz önayak olursanız gelebilir. süper bi ses. bence araştırmalısınız. saygılar.

Yoruma Kapalı