Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 2.905 Görüntülenme

  Çan 23 Eylül İlköğretim Okulu’nda Okuma Bayramı Töreni

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Mayıs 8, 2009
  Çan 23 Eylül İlköğretim Okulu’nda Okuma Bayramı Töreni

  Çanakkale’nin Çan ilçesinde 23 Eylül İlköğretim Okulu’nda “Okuma Bayramı” düzenlendi.

  1-B Sınıfı Öğretmeni Ramazan Damar tarafından düzenlenen “Okuma Bayramı”, okulun konferans salonunda gerçekleştirildi. Hazırlanan etkinliklere öğrenci velileri büyük ilgi gösterirken¸okuma ve yazmayı öğrenen minik öğrencilerin hazırladıkları bir birinden güzel etkinlikler büyük alkış topladı. 23 Eylül İlköğretim Okulu 1-B Sınıfı Öğretmeni Ramazan Damar, çocukların ilk eğitimini aile denilen önemli bir sosyal kurum içinden aldıklarını belirterek, “Ailede anne ve baba ne denli önemli ise okulda da öğretmen o denli önemli olmalıdır. Çocuk birçok köklü alışkanlıkları bu kurum içersinde alır. Artık, okul çocuğunuz için ikinci olmuştur. Bizim amacımız kendi kararlarını kendisi verebilen, öz güveni gelişmiş, hoşgörülü ve olgun çağdaş insan topluluğu yetiştirmektir. Okuma ve yazmayı öğrenen öğrencilerimi kutluyorum. Bu başarıların da devamını diliyorum” dedi.

  Okul Müdürü Halil Aydın’ın da katıldığı “Okuma Bayramı”nda öğrencilerin hazırladıkları şiirler, müzikli danslar, fıkralar ve çeşitli etkinlikler velilere sunulurken, öğrencilerin tatlı heyecanları gözden kaçmadı. “Okuma Bayramı”nın sonunda 23 Eylül İlköğretim Okulu 1-B Sınıfı Öğretmeni Ramazan Damar, tüm öğrencilere hediye verirken, etkinlik sonunda toplu fotoğraf çektirildi.

  İHA

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Eğitim Haberler
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Çan 23 Eylül İlköğretim Okulu’nda Okuma Bayramı Töreni Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER