Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 7.248 Görüntülenme

  Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nde Mezuniyet Töreni

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Haziran 6, 2009
  Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nde Mezuniyet Töreni

  Çanakkale’nin Çan ilçesinde İbrahim Bodur Lisesi (ÇİBAL) 2008-2009 öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.

  İlk mezuniyet törenini 1987-1988 öğretim yılında gerçekleştiren ve 40 öğrenci mezun eden Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nden bu yıl 110 öğrenci mezun oldu. Okul bahçesinde düzenlenen törende bir konuşma yapan Çan Kaymakamı Hasan Gözen, mezun olan öğrencileri tebrik ederek, üniversite sınavlarında başarılı olmaları temennisinde bulundu. Okul Müdürü Ahmet Meydan da yaptığı konuşmada, 2008-2009 öğretim yılı dahil 12′nci dönem mezunlarını verdiklerini, bu yıl dahil bin 200 öğrencinin okuldan mezun olduğunu söyledi.

  Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nin mezuniyet gecesinde okul birincisi olan Demet Ulusoy’a Kaymakam Hasan Gözen tarafından plaket verilirken, okul birincisi Ulusoy da okul kütüğüne plaket çaktı. Törende ayrıca ikinci olan Seyde Gökhan ile üçüncü olan Uğur Sezer’e de plaket verildi.

  Mezuniyet töreninde okulun kurucusu olan Kale Grubu Şirketleri Kurucusu ve Onursal Başkanı Dr. İbrahim Bodur için hazırlanan plaketi ise Kaleseramik Fabrikaları Genel Müdürü Remzi Gula’ya takdim edildi. Plaketi alan Genel Müdür Gula, Kale Grubu Şirketleri Kurucusu ve Onursal Başkanı Dr. İbrahim Bodur’un ilk üçe giren öğrenciler için Cumhuriyet Altını gönderdiğini belirterek, ilk üçe giren öğrencilere altınlarını taktı.

  Mezuniyet törenine, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İl Genel Meclisi Üyeleri Şerafettin Bal ve İsmail Doğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, daire müdürleri ile öğrenci velileri katıldı. Okul Müdürü Ahmet Meydan’ın Okul Koruma Derneği Başkanı Melek Gökduman’a da plaket verdiği tören öğrencilerin hep birlikte kep fırlatmasıyla sona erdi.

  İHA

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Eğitim Haberler
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nde Mezuniyet Töreni Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER