Doğa Pazarı
Reklam Alanı
Çanakkale İçinde
Reklam Alanı Doğa Pazarı Rosense Anzac Hotels
 • #7Haziran2015
 • #KazDağları
 • #Deprem
 • #Kadın
 • Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı

  Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı
  Yalova Restaurant
  Çanakkale İçinde
  ÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  Ağustos 4, 2013

  Geçtiğimiz sezon sonu Acıbadem Voleybol Kadınlar 1. Ligi’ne yükselmeyi başaran Çanakkale Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol Takımı bayram sonunda yeni oyuncuları ile bir araya gelerek, yeni sezona merhaba diyecek.

  Başkan İsmet Güneşhan, yeni sezon için istenilen bir takım oluşturduklarını, tek amaçlarının Çanakkalelilere neşeli, zevkli karşılaşmalar izletmek, 1. lig avantajlarından esnaf başta olmak üzere tüm sporseverlerin yararlanmasını sağlamak olduğunu belirtti.

  Yeni Sezon Hazırlıkları
  Çanakkale Belediyespor Yönetimi yeni sezon için öncelikle Teknik Direktör Vedat Mekik’le yola devam kararı aldı. İç transferde Ayşe Kılıç, Elif Boran, Müge Ocakçı ve Burcu Bircan ile yeniden sözleşme imzaladı. Şampiyon kadroda bulunan Gökçe, Gizem, Ayşe Bahar, Aysun, Tuba, Alyona farklı takımlara giderken dış transferde ise iki Sırp Ivana Nesovic ve Jovana Vesovic ile birer yıllık sözleşme imzalandı. Cansu Aydınoğulları, Funda Bilgi, Selin Doğan, Ecem Alıcı, Cansu Güngör, Melis Ece Yurtseven, Ebru Mandacı ve Duygu Sipahioğlu ile sözleşme yapılarak 14 kişilik kadro tamamlandı.

  KATEGORİLER: Haberler Spor
  GÖRSEL/LER
  Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı
  SİZİN YORUMLARINIZ ?