Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 1.284 Görüntülenme

  Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Ağustos 4, 2013
  Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı

  Geçtiğimiz sezon sonu Acıbadem Voleybol Kadınlar 1. Ligi’ne yükselmeyi başaran Çanakkale Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol Takımı bayram sonunda yeni oyuncuları ile bir araya gelerek, yeni sezona merhaba diyecek.

  Başkan İsmet Güneşhan, yeni sezon için istenilen bir takım oluşturduklarını, tek amaçlarının Çanakkalelilere neşeli, zevkli karşılaşmalar izletmek, 1. lig avantajlarından esnaf başta olmak üzere tüm sporseverlerin yararlanmasını sağlamak olduğunu belirtti.

  Yeni Sezon Hazırlıkları
  Çanakkale Belediyespor Yönetimi yeni sezon için öncelikle Teknik Direktör Vedat Mekik’le yola devam kararı aldı. İç transferde Ayşe Kılıç, Elif Boran, Müge Ocakçı ve Burcu Bircan ile yeniden sözleşme imzaladı. Şampiyon kadroda bulunan Gökçe, Gizem, Ayşe Bahar, Aysun, Tuba, Alyona farklı takımlara giderken dış transferde ise iki Sırp Ivana Nesovic ve Jovana Vesovic ile birer yıllık sözleşme imzalandı. Cansu Aydınoğulları, Funda Bilgi, Selin Doğan, Ecem Alıcı, Cansu Güngör, Melis Ece Yurtseven, Ebru Mandacı ve Duygu Sipahioğlu ile sözleşme yapılarak 14 kişilik kadro tamamlandı.

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Haberler Spor
  BU İÇERİK İÇİN ARAMA MOTORU KILAVUZ SÖZCÜKLERİ: çanakkale belediyespor voleybol takımı 2014-2015 kadrosu
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı Çanakkale Belediyespor 14 Kişilik Kadrosunu Tamamladı
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER