Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 17.591 Görüntülenme

  Çanakkale Halk Eğitim Merkezi’nde Kurs Atağı

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Kasım 6, 2008
  Çanakkale Halk Eğitim Merkezi’nde Kurs Atağı

  Çanakkale?de Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen mesleki teknik eğitim ile sosyal ve kültürel kurslar başladı.

  Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hamit Saygılı, müdürlük olarak vatandaşların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli dallarda kurslar açtıklarını belirterek, ?Geçtiğimiz yıllara göre bu sene kurslarımıza çok yoğun bir ilgi var. Bunun için kurs sayımız ile çeşidini arttırmak zorunda kaldık. İl merkezinde bilgisayar kullanımı ve operatörlüğü, kalorifer ateşçiliği, doğalgaz kullanımı, konfeksiyon makineleri bakımı onarımı ve kullanımı, güzel konuşma diksiyon, hızlı okuma teknikleri, benim ailem, anne çocuk eğitimi, ana kız okuldayız okuma yazma kursu, avcı eğitimi, satranç, el sanatları, ahşap boyama, kumaş boyama, ev mefruşatı, folyo, çiçek, kordela, takı tasarım, Atatürkçülük, girişimcilik, giyim temel tekamül, saç bakımı ve yapımı, manikür ve pedikür, İngilizce 1. ve 2. kademe, tiyatro, keman, bağlama öğretimi 1 ve 2. kademe, Türk Halk Müziği, Türk Halk Oyunları, ront öğretimi, masa tenisi, voleybol, basketbol, badminton ve dart kurslarımız başladı. 48 daldaki 230 kursumuzda toplam 4 bin 470 kursiyerimiz eğitimlerini sürdürüyorlar. Kurslarımızın sonunda başarılı olanlara belgeleri törenle verilecek? dedi.

  Hamit Saygılı, gelen talepler doğrultunda yeni kurslar açılacağını da belirterek, ?Buna göre emlak komisyonculuğu, amatör sandal kullanımı, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı?nı tanıma ve tanıtma, kurban kesim elemanı yetiştirme ve geliştirme ile Bocce kurslarını da kısa sürede açacağız. Kurslarımıza kayıtlarımız yıl boyunca sürecek. Amacımız halkımıza en iyi hizmeti vererek onları arzu ettikleri konularda bilgilendirip eğitimden geçirmek? dedi.
  İHA

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Eğitim Haberler
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Çanakkale Halk Eğitim Merkezi’nde Kurs Atağı Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER