Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 2.255 Görüntülenme

  Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Şubat 25, 2011
  Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı

  Sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almayı misyon haline getiren Çanakkale Leo Grubu, daha bilinçli, okuyan ve eleştiren dünya görüşüne sahip öğrenciler yetişmesi için sürdürdükleri “Sizden Gelecek Bir Kitap, Onlara Işık Tutacak” adlı kitap kampanyasının ikinci ayağını Çanakkale Kepez TOKİ Anadolu Lisesinde gerçekleştirdi.

  Liseyi ziyaret eden Çanakkele Leo Grubu kitap bağışı yaparak liseli öğrencilere destek oldu. Kitap bağışı için liseyi ziyaret eden Leolar “Üniversite öğrencisi olacak kardeşlerimizin eğitimine destek olmak bizim görevimiz. Onların bilinçli bireyler olmaları için kitap okumaları çok önemli. Umuyoruz gelecek yıllarda okuyan, düşünen, bilinçli kardeşlerimizle üniversitemizde öğrenci olarak bir araya geleceğiz” dedi.

  Desteğin önemi büyük
  Çanakkale Leo grubunu ağırlayan Lise Müdürü ise, eğitim öğretime yeni başlayan okul ile ilgili bilgi verirken, “Eğitim için yapılan bu yardımın bizim için önemi büyük, okulumuz henüz çok yeni bir okul ve bu tür çalışmalardan memnun kalıyoruz” diye konuştu.

  Çanakkale LEO Başkanı İlknur Turan, olabildiğince çok sayıda sosyal sorumluluk projesinin içinde bulunmak istediklerini dile getirdi. Bir sonraki “Sizden Gelecek Bir Kitap, Onlara Işık Tutacak” kampanyasının 3.ayağını, Çanakkale’nin dezavantajlı bir bölge okulunda gerçekleşeceğinin altını çizerek, önümüzde ki günlerde yeni projelerini hayata geçireceklerini söyledi.

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Eğitim Haberler
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER