Doğa Pazarı
Reklam Alanı
Çanakkale İçinde
Reklam Alanı Doğa Pazarı Rosense Anzac Hotels
 • #7Haziran2015
 • #KazDağları
 • #Deprem
 • #Kadın
 • Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı

  Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı
  Yalova Restaurant
  Çanakkale İçinde
  ÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  Şubat 25, 2011

  Sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almayı misyon haline getiren Çanakkale Leo Grubu, daha bilinçli, okuyan ve eleştiren dünya görüşüne sahip öğrenciler yetişmesi için sürdürdükleri “Sizden Gelecek Bir Kitap, Onlara Işık Tutacak” adlı kitap kampanyasının ikinci ayağını Çanakkale Kepez TOKİ Anadolu Lisesinde gerçekleştirdi.

  Liseyi ziyaret eden Çanakkele Leo Grubu kitap bağışı yaparak liseli öğrencilere destek oldu. Kitap bağışı için liseyi ziyaret eden Leolar “Üniversite öğrencisi olacak kardeşlerimizin eğitimine destek olmak bizim görevimiz. Onların bilinçli bireyler olmaları için kitap okumaları çok önemli. Umuyoruz gelecek yıllarda okuyan, düşünen, bilinçli kardeşlerimizle üniversitemizde öğrenci olarak bir araya geleceğiz” dedi.

  Desteğin önemi büyük
  Çanakkale Leo grubunu ağırlayan Lise Müdürü ise, eğitim öğretime yeni başlayan okul ile ilgili bilgi verirken, “Eğitim için yapılan bu yardımın bizim için önemi büyük, okulumuz henüz çok yeni bir okul ve bu tür çalışmalardan memnun kalıyoruz” diye konuştu.

  Çanakkale LEO Başkanı İlknur Turan, olabildiğince çok sayıda sosyal sorumluluk projesinin içinde bulunmak istediklerini dile getirdi. Bir sonraki “Sizden Gelecek Bir Kitap, Onlara Işık Tutacak” kampanyasının 3.ayağını, Çanakkale’nin dezavantajlı bir bölge okulunda gerçekleşeceğinin altını çizerek, önümüzde ki günlerde yeni projelerini hayata geçireceklerini söyledi.

  KATEGORİLER: Eğitim Haberler
  GÖRSEL/LER
  Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı Çanakkale Leo Grubu’ndan Kepez TOKİ Anadolu Lisesi’ne Kitap Bağışı Fotoğraf yok Çanakkale TV
  SİZİN YORUMLARINIZ ?