Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 1.795 Görüntülenme

  Çanakkale SGK Türkiye’ye Örnek Oldu

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Nisan 8, 2009
  Çanakkale SGK Türkiye’ye Örnek Oldu

  Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesinde geçtiğimiz ay içerisinde hizmete açılan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet binası, diğer illerdeki SGK’lara örnek oldu.

  SGK Çanakkale İl Müdürü Ali Sürücü, merkeze bağlı Kepez beldesinde geçtiğimiz 18 Mart tarihinde temeli atılan ve 2 milyon 674 bin YTL ihale bedeli ile yapılan binanın 1 yıl gibi kısa sürede tamamlanmasının önemine değinerek, “5 bin 350 metrekarelik alan üzerine yapılan binamız 1 yıl gibi kısa sürede tamamlandı. 117 personelimizle 18 Mart 2009 tarihinden buyana yeni yerimizde vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Burada SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’na ait bütün birimler tek çatı altında toplandığı için hiçbir sıkıntı yaşanmıyor. Modern binamızda rahat bir ortamda işlemlerini kısa sürede yaptıran vatandaşlarımız sorun yaşamadan buradan gönül rahatlığı ile ayrılıyorlar” dedi.

  Ali Sürücü, yapılan hizmet binasının Türkiye genelindeki bütün illere örnek olduğunu da belirterek, “Yeni binamız Türkiye’de yapılan ilk SGK binası olduğu için diğer illerin de büyük ilgisini çekiyor. Çanakkale SGK bir bakıma diğer illere örnek olmuş durumda. Tekirdağ, Ankara, Kırşehir, Kayseri, Nevşehir, Yozgat ve Erzincan ilerinden SGK yetkilileri Çanakkale’ye gelerek il binamızı görmek istediklerini bize bildirdiler. Bu durum bizi gururlandırıyor. Her ilden gelen gruplar 100-150 kişilik ekiple Çanakkale’ye geleceklerinden dolayı aynı zamanda ilimizin iç turizminde de bir canlanma olacak. Amacımız Çanakkale SGK olarak konuklarımızı en iyi şekilde ağırlayıp onları tarihi ve turistik yerleri de gezdirip ilimizden mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak” dedi.

  İHA

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Genel Haberler
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Çanakkale SGK Türkiye’ye Örnek Oldu Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER