Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 2.557 Görüntülenme

  Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yeni Başkan Bülend Engin Oldu

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Mart 23, 2011
  Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yeni Başkan Bülend Engin Oldu

  Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Tezcan’ın AK Parti’den milletvekili aday adayı olması sebebiyle görevinden istifa etmesinin ardından toplanan yönetim kurulu kendi arasında yaptığı toplantıda başkanlığa İÇDAŞ Genel Müdürü Bülend Engin’i seçti.

  Oda binasında gerçekleştirilen ve yönetim kurulundaki 11 üyenin katıldığı toplantıda İÇDAŞ Genel Müdürü Bülent Engin’in yanı sıra Yücel Aka ve Raif Aktur da aday oldu. Yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları oylama sonunda Bülent Engin 6, Raif Aktur 4 ve Yücel Aka da 1 oy aldı. Bu sonuçla İÇDAŞ Genel Müdürü Bülent Engin, İlhami Tezcan’dan boşalan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) başkanlığına seçildi. Seçim sonunda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bülent Engin, yönetim kurulundaki arkadaşlarına teşekkür ederek, “Her şey Çanakkale için olacak. Bu göreve layık olmak için elimden gelen çabayı göstereceğim” dedi.

  Öte yandan başkanlığa aday olan Raif Aktur ve Yücel Aka da yeni seçilen başkanları Bülent Engin’in yanında olacaklarını belirterek “Aramızda bir sorun yok. Birlikte Çanakkale için çalışacağız” şeklinde konuştu.

  İHA

  Yorumunuzu paylaşın:
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yeni Başkan Bülend Engin Oldu Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yeni Başkan Bülend Engin Oldu Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yeni Başkan Bülend Engin Oldu Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER