Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
BİR İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ?
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Reklam

Çanakkale’de Bir İlk; Poseidon ile Boğaz Turu

    Kayıtlı Değil
  • Bilgi Girilmemiş
  • Bilgi Girilmemiş
  • Web sitesi yok
  • 3.187
Çanakkale Firma Rehberi Kayıt
Ç! - ÇANAKKALE İÇİNDE - Mayıs 30, 2012
GÖRSEL
Çanakkale’de Bir İlk; Poseidon ile Boğaz Turu / Görsel Çanakkale’de Bir İlk; Poseidon ile Boğaz Turu / Görsel Çanakkale’de Bir İlk; Poseidon ile Boğaz Turu / Görsel

Çanakkale Boğazı’nda ilk kez düzenlenecek boğaz turları 1 Haziran’dan itibaren başlayacak. Günde 4 tur yapılması planlanıyor.

Tur teknesi Poseidon’un işletmecisi Çağrı Coşkun, Çanakkale’de ilk kez yapılacak olan boğaz turlarının geç kalınmış bir faaliyet olduğunu söyledi. 2008 yılından beri bu çalışmayı planladıklarını anlatan Coşkun, “Çanakkale’de bir ilki gerçekleştirmek istiyorduk. Çanakkale bir boğaz şehri ve deniziyle meşhur bir yer. Ayvalık’tan, Bodrum’dan hiçbir farkımız yok bence. Oralarda sürekli yapılan bu turları biz Çanakkale’de de yapalım istedik. Bu yüzden de girişimlerimiz oldu. Çeşitli sıkıntılar yüzünden bugüne kadar erteledik. Teknemizi Kuşadası’ndan kiraladık. Şubat ayından beri hazırlıklarımız sürüyordu. Nihayet tekne Çanakkale’ye ulaştı. Tur için son düzenlemelerimizi yapıyoruz” dedi.

1 Haziran’da turlara başlamak istediklerini belirten Coşkun, “Teknemizi yetiştirmeye çalışıyoruz. Havalar da müsaade ederse turlarımız başlayacak. 3-4 farklı rotamız olacak. İlk olarak küçük boğaz turumuz var. Buradan çıkıp Kilitbahir üzerinden devam edeceğiz. 1 saat sürecek bir yolculuk. Daha sonra Kepez kıyılarını takip ederek Çanakkale’ye döneceğiz. Onun dışında her gün saat 11.00′den akşam 18.00′e kadar sürecek büyük turumuz olacak. Yemekli ve yüzme molalı olacak bu tur. Çanakkale’den çıkacağız, Abide önüne Morto koyuna gideceğiz. Burada yüzme molamız olacak. Ardından yemek yiyeceğiz. Sınırsız sardalya ve salata ikram edeceğiz konuklarımıza. Orada 2 saatlik molanın ardından Teke koyuna geçeceğiz. Burada bakir bir plaj var. Kullanılmayan bir plaj. Burada 1,5 saatlik molamız olacak. İsteyen plaja çıkabilecek, isteyen teknede kalabilecek. Bütün bu gezi, müzik ve animasyonlar eşliğinde yapılacak. Teke koyundan sonra İntepe alında Karanlık limanda demirleyeceğiz. Yaklaşık 1,5 saat burada da mola vereceğiz. Buradan sonra, meyve ikramı eşliğinde Çanakkale’ye döneceğiz. Saat 18.00′de bitecek bu turun ardından, teknemizi hazırlayıp saat 19.00 – 23.00 arası özel organizasyonlar için kullanacağız. Yemek, düğün, nişan, mezuniyet gibi kutlamalar için kullanılabilecek. Gece 23.00′den sonra ise mehtap turumuz olacak” diye konuştu.

SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
KATEGORİLER: Kurumsal Haberler
ETİKETLER:
Yalova Restaurant ÇTSO Evi

NOT: 'Çanakkale İçinde' internet sitesinin Firma Rehberi, Kurumsal Haberler, Kampanyalar ve İş İlanları bölümlerine 'Kurumsal Üye' tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik 'Kurumsal Üye'nin sorumluluğundadır. 'Çanakkale İçinde' internet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler 'Çanakkale İçinde' internet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.

KONAKLAMA
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Alanı
STK'lardan...
KÜLTÜR & SANAT [TÜMÜ]
Fotoğraflarla Truva Atı'nın İzinde
İŞ DÜNYASI [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SİYASET [TÜMÜ]
SAĞLIK [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SPOR [TÜMÜ]
Çanakkale Dardanelspor