Reklam Alanı
Reklam Alanı
Çanakkale İçinde
Ayhan Gider Reklam Alanı Anzac Hotels
 • #7Haziran2015
 • #KazDağları
 • #Deprem
 • #Kadın
 • ÇİMDER: “Kavga Değil Çalışma Zamanı”

  ÇİMDER: “Kavga Değil Çalışma Zamanı”
  Yalova Restaurant
  Çanakkale İçinde
  ÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  Ocak 20, 2014 / 543 Görüntülenme

  Çanakkale inşaatçılar ve Müteahhitler Birliği Derneği (ÇİMDER)’den yapılan açıklamada kentin en önemli sektörünün inşaat sektörü olduğu, dernek üyelerinin hiçbir doğrudan destek ve teşvik kapsamında olmamalarına rağmen tamamen kendi güçleriyle projeler üretmeye devam ettikleri belirtilerek “Kavga zamanı değil çalışma zamanı diyoruz. Bölme değil birleşme ve güçlenme zamanı diyoruz” ifadelerine yer verildi.

  ÇİMDER’den yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

  “Çanakkale’nin kim ne derse desin en önemli sektörü İnşaat sektörüdür. Emek yoğun ve yüksek istihdam yaratan sektörümüz çalışanları, üyelerimiz hiçbir doğrudan destek ve teşvik kapsamında olmamalarına rağmen tamamen kendi güçleriyle Çanakkale’nin yarınları için güzel şeyler yapmaya ve nitelikli projeler üretmeye devam ediyor. ÇİMDER olarak kavga zamanı değil çalışma zamanı diyoruz. Bölme değil birleşme ve güçlenme zamanı diyoruz.

  Çanakkale nin geçmişini ve tarihini çok iyi biliyoruz. Çanakkale’nin yarınına inanıyoruz ve güveniyoruz. ÇİMDER üyeleri yarının bugünden daha iyi olması için durmuyor, çalışıyor, proje üretiyor. Kazanırken kazandırıyor ve sermayesini tekrar şehrimizin hizmetine daha fazla istihdam için sunuyor.”

  “Üretilen her projenin en büyük destekçisi ve takipçisiyiz”
  Çanakkale inşaatçılar ve Müteahhitler Birliği Derneği, İnşaat sektöründe lider pozisyonlarda olan üyelerinin ürettiği projeleri yerinde incelemeye ve desteklemeye devam ediyor. Bu bahisle yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günler içerisinde üyelerinden bazılarına bir dizi ziyarette bulundu.

  Yönetim kurulu adına konuşan Güven Barış Yüksel; “Hızla gelişen Çanakkale’mizin hem ekonomisinde hem de oluşumunda en büyük katkıyı hiç şüphesiz derneğimizin üyelerinin de içinde bulunduğu İnşaat sektörü gerçekleştirmektedir. Bizler şartlar ne olursa olsun, moral ve motivasyonumuzu en yüksek seviyede tutarak, çalışmayı ve üretmeyi her şeyden önde tutuyoruz. Bu şiarla projelerimiz dur durak bilmiyor. Hemen hemen her hafta üyelerimiz tarafından yeni bir büyük proje Çanakkale halkına arz olunuyor. ÇİMDER olarak biz, üretilen her projenin en büyük destekçisi ve takipçisiyiz” dedi.

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Haberler İş Dünyası
  GÖRSEL/LER
  ÇİMDER: “Kavga Değil Çalışma Zamanı” ÇİMDER: “Kavga Değil Çalışma Zamanı” ÇİMDER: “Kavga Değil Çalışma Zamanı” Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları