ÇSATT Yönetiminden Rektör Ali Akdemir’e Ziyaret

ÇSATT Yönetiminden Rektör Ali Akdemir’e Ziyaret

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Çanakkale Savaşları Araştırma ve Tanıtma Topluluğu Yönetim Kurulu Üyeleri Rektör Ali Akdemir?i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisi Hafize Kasar ve Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. sınıf öğrencisi Zekeriya Durmak, ÇOMO?yü temsilen ?Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Proğramı? kapsamında Erasmus öğrencisi olarak gittikleri Polonya- Gdyna Pwsh Üniversitesinden ve Avrupa’da edindikleri tecrübelerini Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir?e anlattı. Öğrenciler ziyaret sonunda ise Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir’e Çanakkale Savaşlarında Mustafa Kemal komutasında olan 19. Tümen’in Cevat Paşa önderliğinde Galiçya cephesine giderken Polonya’nın eski başkenti Krakow’da konakladıkları kalenin bir maketini hediye olarak sundu.

Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir de Çanakkale Savaşları Araştırma ve Tanıtma Topluluğu Yönetim Kurulu üyelerini üniversitenin tanıtımına yapmış oldukları katkılardan dolayı kutladı.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz