Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 2.329 Görüntülenme

  Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Yenice’nin Gururu

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Kasım 18, 2009
  Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Yenice’nin Gururu

  “90. Yılında Kuva-yı Milliye” konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışmasında il genelinde Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu bir birincilik ve bir üçüncülük olmak üzere iki ödül aldı.

  Çanakkale Devlet Güzel Sanatlar Galerisi’nde İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKÇI’nın da bulunduğu törende dereceye giren öğrencilere törenle ödülleri verildi.

  Başarılı öğrenciler; Okul Müdürü Ali Galip AKYILDIRIM, Müd. Yard. Cemalettin ÇİFTCİ , Türkçe Öğretmeni Ali Uğur HAMARAT ile birlikte Devlet Güzel Sanatlar Galerisi’nde düzenlenen törene katılarak belgelerini aldılar.

  Şiir dalında il genelinde 1.olan Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu 8/A sınıfı öğrencilerinden Çağla KEVAL’e ödülünü Vali Yrd. Sayın, Ali PARTAL verdi. Şiir dalında il genelinde 3.olan Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu 8/A sınıfı öğrencilerinden Selin GÜMÜŞ’e ise ödülünü İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKÇI verirken, Çanakkale ve ilçelerindeki İlköğretim okullarının katıldığı yarışmada Yenice Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu 2 kategoride elde ettiği başarı ile Yenice’nin gururu olmayı bir kez daha başardı.

  [Kaynak: Ercan Ertan]

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Eğitim Haberler
  BU İÇERİK İÇİN ARAMA MOTORU KILAVUZ SÖZCÜKLERİ: gündoğdu nevzat duman ilköğretim okulu,cemalettin çiftçi çanakkale
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Yenice’nin Gururu Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER