Doğa Pazarı
Reklam Alanı
Çanakkale İçinde
Reklam Alanı Doğa Pazarı Rosense Anzac Hotels
 • #7Haziran2015
 • #KazDağları
 • #Deprem
 • #Kadın
 • Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Yenice’nin Gururu

  Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Yenice’nin Gururu
  Yalova Restaurant
  Çanakkale İçinde
  ÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  Kasım 18, 2009

  “90. Yılında Kuva-yı Milliye” konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışmasında il genelinde Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu bir birincilik ve bir üçüncülük olmak üzere iki ödül aldı.

  Çanakkale Devlet Güzel Sanatlar Galerisi’nde İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKÇI’nın da bulunduğu törende dereceye giren öğrencilere törenle ödülleri verildi.

  Başarılı öğrenciler; Okul Müdürü Ali Galip AKYILDIRIM, Müd. Yard. Cemalettin ÇİFTCİ , Türkçe Öğretmeni Ali Uğur HAMARAT ile birlikte Devlet Güzel Sanatlar Galerisi’nde düzenlenen törene katılarak belgelerini aldılar.

  Şiir dalında il genelinde 1.olan Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu 8/A sınıfı öğrencilerinden Çağla KEVAL’e ödülünü Vali Yrd. Sayın, Ali PARTAL verdi. Şiir dalında il genelinde 3.olan Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu 8/A sınıfı öğrencilerinden Selin GÜMÜŞ’e ise ödülünü İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKÇI verirken, Çanakkale ve ilçelerindeki İlköğretim okullarının katıldığı yarışmada Yenice Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu 2 kategoride elde ettiği başarı ile Yenice?nin gururu olmayı bir kez daha başardı.

  [Kaynak: Ercan Ertan]

  KATEGORİLER: Eğitim Haberler
  GÖRSEL/LER
  Gündoğdu Nevzat Duman İlköğretim Okulu Yenice’nin Gururu Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  SİZİN YORUMLARINIZ ?