Güneşhan Mobilya

Bir aile şirketi olan Güneşhan Mobilya?nın kurucusu Ahmet GÜNEŞHAN ticaret hayatına halı ve kilim satışıyla başlamış, ardından mobilya sektörüne geçiş yapma kararı almıştır. Güneşhan Mobilya yönetim kurulu üyeleri İsmet Güneşhan, Mehmet Güneşhan, Kemal Güneşhan ve Yüksel Güneşhan?dan oluşmaktadır. 1975 yılından bu yana Çanakkale?de hizmet vermeye devam etmektedir.

Yaptığımız iş sadece mal satmak ve para kazanmak değil öncelikli amacımız ürünümüzü alan ve kullanan müşterilerimizin memnuniyetidir.

Çan yolu üzerinde 2000 m2 kapalı alanda kurulu olan, ürünlerimizin imalatını yaptığımız fabrikamızda her türlü ahşap ve mdflam mobilya üretimiyle müşterilerimizin evine, ofisine uygun modellerde ve kendi zevklerine göre yapılmış mobilyalar üretmekteyiz.. Aynı zamanda bayiliğini yapmış olduğumuz İDAŞ, BÜROSİT, NdesigN, TÜRKMEN, NEWTONE, DİLAY, SAMUR markalı ürünlerimizle de hizmet vermekteyiz. Ankara sitelerden getirmiş olduğumuz masif mobilya çeşitlerimiz de mevcuttur. Öncelikli amacımız müşteri memnuniyeti ve onların beklentilerine göre uygun kalitede güleryüzlü hizmet.