Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #SuKesintisi
 • #Deprem
 • #Kadın
 • İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi
  Facebook Twitter Google Plus RSS FEED
  27.681
  Görüntülenme

  İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi

  İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi / Görsel İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi / Görsel
  HAKKINDA
  VIDEO

  İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş., Çelikhaneleri, Haddehaneleri, Limanları, Lojistik Firması, Tersaneleri ve Enerji Tesisleri ile firmamız Çanakkale – Biga ve İstanbul Güneşli’de hizmet vermektedir.

  Üretiminin büyük bir kısmını dış ülkelere ihraç eden İÇDAŞ bu ileri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile Türkiye’nin modern dünyaya entegrasyonunda önemli bir rol üstlenmiştir.

  İÇDAŞ Firmamızın, Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Değirmencik Köyü Mevkiinde, şehir merkezinden yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir entegre tesisi bulunmaktadır. Tersanesi, yükleme ve boşaltma için 2 iskele ve rıhtımdan oluşan limanı ve Kömür Tesisi mevcuttur.

  İÇDAŞ, demir çelik üretiminin yanısıra tersanecilik, liman işletmeciliği, pilotaj ve römorkaj, kara ve deniz taşımacılık, gemicilik, brokerlik, sigorta aracılık, dış ticaret, turizm, inşaat, enerji alanlarında da faaliyet göstermektedir.

  SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
  KATEGORİLER: Demir & Çelik Rehber
  ETİKETLER: , , , , , , , , , , ,
  BU İÇERİK İÇİN ARAMA MOTORU KILAVUZ SÖZCÜKLERİ: içdaş,içdaş çelik enerji tersane ve ulaşım san a ş,içdaş çanakkale,biga demir çelik fabrikası,içtaş biga,içdaş biga,içdaş çelik,biga içdaş demir çelik,içdaş demir,çanakkale içdas,içdaş demir çelik,içdaş demir çelik biga,içtaş demir çelik çanakkale,içtaş,içdaş demir çelik çanakkale,canakkale bıga icdaş,biga demir çelik,İCTAS CANAKKALE,çanakkale biga demir çelik fabrikası,içdaş çanakkale biga