İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi

İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş., Çelikhaneleri, Haddehaneleri, Limanları, Lojistik Firması, Tersaneleri ve Enerji Tesisleri ile firmamız Çanakkale ? Biga ve İstanbul Güneşli?de hizmet vermektedir.

Üretiminin büyük bir kısmını dış ülkelere ihraç eden İÇDAŞ bu ileri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile Türkiye?nin modern dünyaya entegrasyonunda önemli bir rol üstlenmiştir.

İÇDAŞ Firmamızın, Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Değirmencik Köyü Mevkiinde, şehir merkezinden yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta Marmara Denizi?ne kıyısı olan bir entegre tesisi bulunmaktadır. Tersanesi, yükleme ve boşaltma için 2 iskele ve rıhtımdan oluşan limanı ve Kömür Tesisi mevcuttur.

İÇDAŞ, demir çelik üretiminin yanısıra tersanecilik, liman işletmeciliği, pilotaj ve römorkaj, kara ve deniz taşımacılık, gemicilik, brokerlik, sigorta aracılık, dış ticaret, turizm, inşaat, enerji alanlarında da faaliyet göstermektedir.

1 yorum

içdaş harika bir kuruluş . yaklaşık 8 yıl çalıştım ama doyamadım oranın havasına . beni çıkardılar işten ama sitem etmedim allah razı olsun dedim genede diyorum allah daim etsin.

Yoruma Kapalı