Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 3.752 Görüntülenme

  ‘İlle de Roman Olsun Genç Yetenek’ Biga Seçmeleri Yapıldı

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Mart 29, 2010
  ‘İlle de Roman Olsun Genç Yetenek’ Biga Seçmeleri Yapıldı

  Ünlü sanatçı Hüsnü Şenlendirici’nin kardeşi Volkan Şenledirici’nin sanat yönetmenliği yaptığı “İlle de Roman Olsun Genç Yetenek” adlı programın yarışmacı elemelerine başlandı.

  Çanakkale’nin Biga ilçesine Ceylan Müzik tarafından davet edilen ekip yetenekli Roman çocuklarını izleyerek kamera kaydı yaptı.

  Yarışma ile ilgili açıklama yapan Volkan Şenlendirici, yeni yapacakları programın 3 yıldır Show TV’de yayınlanan “İlle de Roman Olsun” programının bir uzantısı olacağını belirterek, “Genç yetenekleri arayıp bulabilmek için hemen hemen bütün Ege’yi dolaştık. Bu projeyle Roman kültürünü en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz” dedi.

  Program yönetmeni Levent Özel ise gezdikleri yerlerde genç yeteneklerle karşılaştıklarını belirterek, “Bu yetenekleri bütün Türkiye’ye göstermek istiyoruz. Yarışma formatımız elemeli olmayacak. “Bir Şarkısın Sen” formatında gerçekleşecek. Programdaki amacımız Roman kültürünü herkese en iyi şeklide tanıtmak. Şuanda bunun çabası içersindeyiz” dedi.

  Biga’dan yarışma için seçmelere katılan Oktay Ceylan, Hasan Ceylan, Melih Ceylan, Şener Varna, Tarcan Koşucu, Ali Mavili, Uğur Demirezen ise yarışmacı olabilmek için büyük çaba sarfetti.

  İHA

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Genel Haberler
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  ‘İlle de Roman Olsun Genç Yetenek’ Biga Seçmeleri Yapıldı Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER