Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
BİR İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ?
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

“Kentsel Dönüşüm Katılımcı Bir Şekilde Yürüyecek”

: Nisan 5, 2013 | Genel Haberler | Görüntülenme: 672
Reklam Reklam

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Sosyal Konutlardaki konut sahiplerine yönelik kentsel dönüşüm konusunda Çataltepeliler Derneğinde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Belediye Meclis Üyeleri Cem Belli, Muharrem Erkek, Fatma Sağlam Olcaytu, Çanakkale Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Özleyiş Çetin, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Özkan Vural ve ilgili belediye personellerinin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Başkan Gökhan, konut sahiplerinin haklarının korunacağını ifade ederek; “Bu projenin kimsenin bulunduğu mevkiden ayrılmadan sonuçlandırılmasını amaçlıyoruz. Üstüne para vermeyin istiyoruz. Bizim niyetimiz kimseyi yerinden yurdundan ayırmak değil, sağlıklı yapılara vatandaşlarımızı yerleştirmek. Aynı mevkii sağlayalım, aynı metrekarede ev tahsis edelim diye biz bu proje üzerinde aylardan beri çalışıyoruz. Belediye rant yeri değil, fedakarlık yeridir. Belediyenize güvenin” dedi.

Gökhan; “Ben sizi bilgilendirmek için buradayım. Bu alanların sağlıklı yapılara sahip alanlar olarak kente kazandırılmasını hedefliyoruz. Konunun uzmanı insanlarla çalışıyoruz. Sizlerin lehine bu projeye neler katabiliriz, ona bakıyoruz. Projeye sizlerle oturup hep birlikte karar vereceğiz. Katılımcı bir şekilde bu proje yürüyecek.” diyerek sözlerine devam etti.

[canakkale.bel.tr]

YORUMLAR
SON HABERLER
GÖRSEL/LER
“Kentsel Dönüşüm Katılımcı Bir Şekilde Yürüyecek”
Yalova Restaurant
“Kentsel Dönüşüm Katılımcı Bir Şekilde Yürüyecek” “Kentsel Dönüşüm Katılımcı Bir Şekilde Yürüyecek” Fotoğraf yok Çanakkale TV
ÇTSO Evi
↓ YENİ KURUMSAL ÜYELERİMİZ // TÜMÜ
KURUMSAL ÜYELERİMİZDEN...
1405
KONAKLAMA
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Alanı
STK'lardan...
KÜLTÜR & SANAT [TÜMÜ]
Fotoğraflarla Truva Atı'nın İzinde
İŞ DÜNYASI [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SİYASET [TÜMÜ]
SAĞLIK [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SPOR [TÜMÜ]
Çanakkale Dardanelspor