Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • Öz Ateş Döner
  Facebook Twitter Google Plus RSS FEED
  50.127
  Görüntülenme

  Öz Ateş Döner

  Öz Ateş Döner / Görsel Öz Ateş Döner / Görsel Öz Ateş Döner / Görsel Öz Ateş Döner / Görsel Öz Ateş Döner / Görsel Öz Ateş Döner / Görsel Öz Ateş Döner / Görsel Öz Ateş Döner / Görsel
  HAKKINDA

  Öz Ateş Döner olarak, sizlere lezzetin ve damak tadının en iyisini, en mükemmelini kaliteli hizmet anlayışımız ile sunuyoruz.

  Odun ateşinde tavuk döner veya et döner farkını görmek ve tatmak istiyorsanız sipariş verebilir ya da işletmemize gelebilirsiniz.

  04 Aralık 2010 yılında açılan Öz Ateş Döner olarak Hatay – İskenderun yöresinin meşhur odun ateşinde tavuk ve et dönerini Çanakkalelilere sunuyoruz. Özel olarak seçilen etlerimizin kesimini kendimiz yaptırarak Çanakkale’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Ekmeklerimizi kendi özel fırınımızda üretiyoruz.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

  SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
  KATEGORİLER: Fast Food Rehber
  ETİKETLER: , ,
  BU İÇERİK İÇİN ARAMA MOTORU KILAVUZ SÖZCÜKLERİ: öz ateş döner,ateş döner çanakkale,çanakkale ateş döner,çanakkale öz ateş döner,özateş döner,ateş döner,öz ateş döner çanakkale,öz ateş çanakkale,özateş çanakkale,özateş döner çanakkale,çanakkale özateş döner,öz ateş,çanakkale öz ateş,ÖZATEŞ,çanakkale öz ateş döner telefon,ateş döner çanakkale tel,çanakkale özateş,çanakkale öz ateş döner numarası,oZ ates doner sipariş,öz ateş döner numarası