Özel Final Dergisi Dershanesi

Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış Final Dergisi Dershanelerinin bir parçasıdır Çanakkale Final Dergisi Dershanesi. 1980 yılında Elazığ?da tek şube olarak kurulan, bugün 200’den fazla şubeye sahip kocaman bir ailenin 95. çocuğu. Final adıyla anılan dershanelerimiz, tüm yurda yayılmış şubeleriyle eğitimde öncülüğü ve başarıyı yakalamış durumdadır. İlk hedefi öğrencilerini ÖSS ya da SBS’ye hazırlamak olan kurumumuz daha sonra yayıncılığa da el atmış, Türkiye’nin en güvenilir kaynaklarını yayımlamıştır.

Televizyon kanallarında sınav öncesi destek programlarında hem öğrencilerimize hem de ailelerine yardımcı olmaya, tercihlerin sağlıklı yapılması için programlar yapmaya da özen gösteren kurumumuz 2006 yılından bu yana açtığı okullarla da eğitim yaşamımızın bir parçası haline gelmiştir.

Her yıl ÖSS ve SBS birincileri çıkarmak artık kurumumuzun geleneğidir. Bu gelenek Çanakkale özelinde de değişmemiş, kurulduğu 2003 yılından bu yana nice Çanakkale birinciliği, Türkiye dereceleri elde edilmiş, 2006’da ÖSS Türkiye birinciliğine ulaşılmıştır.

Değişen uygulamalara en hızlı uyumu sağlayan Finaller yeni müfredatlarla uyumlu kaynaklarıyla da okula yardımcı olma görevini de üstlenmiştir.

2007 eğitim yılında hizmete giren Biga Final Dergisi Dershanesi de Çanakkale Final’in yarattığı bir kurum olarak Biga?da eğitime yeni bir soluk getirmiştir.

Bugün 21 sınıf, 2 kütüphane ile benzersiz bir fiziksel ortama sahip dershanemizde her biri konularında uzman 40 öğretmen çalışmaktadır. Bunun yanı sıra kütüphanemizde öğrencilerimize yardımcı öğretmenlerimiz ve tüm çalışanlarımızla “Hiçbir başarı tesadüf değildir” sloganımızı yaşama geçirmiş olmaktan gurur duyuyoruz.