Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #Deprem
 • #Kadın
 • PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA
  Facebook Twitter Google Plus RSS FEED
  8.465
  Görüntülenme

  PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA

  PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA / Görsel PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA / Görsel PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA / Görsel
  HAKKINDA

  PEMAR Özel Oto Servisi, Çanakkale’nin en yeni ve modern Özel Oto Bakım servisidir. 2009 yılında, Çanakkale’de kurulmuştur.

  Çanakkale’nin Opel ve Chevrolet araçlarında en tecrübeli ustalarından olan ve uzun yıllar usta öğreticilik deneyimine sahip İrfan Usta’nın (SEZER) yönetiminde hizmet veren PEMAR ÖZEL OTO SERVİSİ, başta Opel ve Chevrolet araçlarının her türlü bakım ve onarımlarını itina ile yapmaktadır.

  PEMAR ÖZEL OTO SERVİSİ, modern hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak teknik alt yapı ve hizmet kalitesini oluşturmuştur.

  Orijinal yedek parça ve bilgisayarlı arıza tespit cihazları ile En Ekonomik ve Hızlı hizmetin verildiği Çanakkale’nin en iyisi olmayı hedeflemiştir.

  Sizleri, bizi tanımaya davet ediyoruz.

  Aracınızın; Periyodik bakımlarının ve Onarımlarının uzman teknik ekibimizle en kısa zamanda ve en ekonomik orijinal yedek parça servisi ile hizmet alabileceğiniz en iyi adrestir.

  Aracınız yolda mı kaldı? Hemen arayın, nerede olursanız olun size yardımcı olalım. 7 gün, 24 saat Acil durum hizmeti ile bir telefon kadar yakınız.

  SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
  KATEGORİLER: Rehber Sanayi
  ETİKETLER: , , , , , , , ,
  BU İÇERİK İÇİN ARAMA MOTORU KILAVUZ SÖZCÜKLERİ: pemar oto çanakkale,çanakkale oto yedek parça,pemar çanakkale,çanakkale oto servis,PEMAR OPEL,pemar araştırma,çanakkale opel servisi,oto yedek parça,pemar oto,çanakkale özel opel servisi,çanakkale pemar oto,çanakkale özel opel servisleri,canakkale opel servis,pemar biga,vw servis biga,Canakkale 7 24 oto ariza,ozbilen oto parca canakkale,OPEL SERVSİ ÇANAKALE,opel özel servis canakkale,canakkale renult9 yedek parca