Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
BİR İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ?
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Reklam

PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA

PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA / Görsel PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA / Görsel PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA / Görsel
HAKKINDA

PEMAR Özel Oto Servisi, Çanakkale’nin en yeni ve modern Özel Oto Bakım servisidir. 2009 yılında, Çanakkale’de kurulmuştur.

Çanakkale’nin Opel ve Chevrolet araçlarında en tecrübeli ustalarından olan ve uzun yıllar usta öğreticilik deneyimine sahip İrfan Usta’nın (SEZER) yönetiminde hizmet veren PEMAR ÖZEL OTO SERVİSİ, başta Opel ve Chevrolet araçlarının her türlü bakım ve onarımlarını itina ile yapmaktadır.

PEMAR ÖZEL OTO SERVİSİ, modern hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak teknik alt yapı ve hizmet kalitesini oluşturmuştur.

Orijinal yedek parça ve bilgisayarlı arıza tespit cihazları ile En Ekonomik ve Hızlı hizmetin verildiği Çanakkale’nin en iyisi olmayı hedeflemiştir.

Sizleri, bizi tanımaya davet ediyoruz.

Aracınızın; Periyodik bakımlarının ve Onarımlarının uzman teknik ekibimizle en kısa zamanda ve en ekonomik orijinal yedek parça servisi ile hizmet alabileceğiniz en iyi adrestir.

Aracınız yolda mı kaldı? Hemen arayın, nerede olursanız olun size yardımcı olalım. 7 gün, 24 saat Acil durum hizmeti ile bir telefon kadar yakınız.

SON İÇERİKLERİ [TÜMÜ]
KATEGORİLER: Sanayi
Yalova Restaurant ÇTSO Evi

NOT: 'Çanakkale İçinde' internet sitesinin Firma Rehberi, Kurumsal Haberler, Kampanyalar ve İş İlanları bölümlerine 'Kurumsal Üye' tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik 'Kurumsal Üye'nin sorumluluğundadır. 'Çanakkale İçinde' internet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler 'Çanakkale İçinde' internet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.

KONAKLAMA
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Alanı
STK'lardan...
KÜLTÜR & SANAT [TÜMÜ]
Fotoğraflarla Truva Atı'nın İzinde
İŞ DÜNYASI [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SİYASET [TÜMÜ]
SAĞLIK [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SPOR [TÜMÜ]
Çanakkale Dardanelspor