Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 7.663 Görüntülenme

  Şarkıcı Kader Tatilini Saros Körfezi’nde Geçiriyor

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Haziran 14, 2009
  Şarkıcı Kader Tatilini Saros Körfezi’nde Geçiriyor

  Ünlü şarkıcı Kader, yaz tatilini Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine bağlı Güneyli Saros Körfezi’nde geçiriyor.

  Cezaevinden çıktıktan sonra müzik yaşamına 4 yıl ara veren Kader, “Döncem Ben sana “adlı yeni bir albümle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Müzik piyasasına 13 yaşında hızlı bir giriş yaparak kısa sürede şöhreti yakalayan Kader, yaşadığı talihsiz günlere sünger çektiğini ve adımlarını daha dikkatli attığını belirtti. İki günlük tatil için geldiği yörede adeta 2. baharını yaşadığını belirten Kader, denize girerek gazetecilerle şakalaştı.

  Sahilde güneşlenen hayranlarıyla da sohbet eden Kader, yörenin çok güzel olduğunu belirterek, ilçeye en kısa zamanda tekrar gelerek tatil yapacağını söyledi. Kucağına bebeğini veren bir hayranın “Allah İnşallah size de nasip etsin” demesi üzerine oldukça neşelenen sanatçı, gazetecilerin aşk hayatına ilişkin soruları üzerine, “Çok mutlu bir beraberliğim var. Adeta ikinci baharımı yaşıyorum. Evliliği düşünüyoruz. İnşallah Allah’ım bize bunu gösterir. Hiçbir şeyin bu beraberliği bozmasına müsaade etmeyeceğim. Bu mutlu beraberliğimizi çekemeyenler çatır çatır çatlasın” dedi.

  İHA

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Genel Haberler
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  Şarkıcı Kader Tatilini Saros Körfezi’nde Geçiriyor Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER