Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
BİR İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ?
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret

: Şubat 16, 2011 | Haberler Kültür Sanat | 1.495
Reklam Reklam

2011 yılı Ağustos ayında Çanakkale Merkez’e bağlı Kemerdere Köyü’nde “Toprağın Çocukları” adlı sinema filmini çekmek için hazırlıklarına başlayan film ekibi Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Çekimlerine başlanacak film öncesi tanıtım ve hazırlıklıklar aşamasında olan ekip Başkan Gökhan ile tanışarak, destek talep ettiler.

Köy Enstitülerini anlatacak olan filmin ekibi; “Eyvah Eyvah filmi Çanakkale’yi tanıtma konusunda çığır açtı. Çanakkale’de doğal ve etkileyici alanlar var. Amacımız mevcut köy enstitüleri gibi yapıyı tekrar kurmak, film sonrasında da kurulan alanı ve enstitüyü köye kazandırmak” diye konuştu.

Filmde başrol oyuncusu olarak rol alacak olan ünlü sinema oyuncusu Erkan Can ise Asoss’u çok sevdiğini belirterek, Kazdağları’na olan hayranlığını dile getirdi. Bunu üzerine Başkan Gökhan; gündemdeki Kazdağları gerçeğine değinerek bir de Kazdağları ile ilgili bir film çekin ama gerçekleri yansıtın diye konuştu.

Film ekibi çekim süresi boyunca kalacakları yerle ilgili Başkan Gökhan’dan yardım talep ederken, sanatın ve sanatçının herzaman yanında olduğunu belirten Gökhan, gereken desteği vereceğini dile getirdi.

[Kaynak: canakkale.bel.tr]

YORUMLAR
SON HABERLER
GÖRSEL/LER
‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret
Yalova Restaurant
‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret ‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret Fotoğraf yok Çanakkale TV
ÇTSO Evi
↓ YENİ KURUMSAL ÜYELERİMİZ // TÜMÜ
KURUMSAL ÜYELERİMİZDEN...
1398
KONAKLAMA
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Alanı
STK'lardan...
KÜLTÜR & SANAT [TÜMÜ]
Fotoğraflarla Truva Atı'nın İzinde
İŞ DÜNYASI [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SİYASET [TÜMÜ]
SAĞLIK [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SPOR [TÜMÜ]
Çanakkale Dardanelspor