Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 1.536 Görüntülenme

  ‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Şubat 16, 2011
  ‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret

  2011 yılı Ağustos ayında Çanakkale Merkez’e bağlı Kemerdere Köyü’nde “Toprağın Çocukları” adlı sinema filmini çekmek için hazırlıklarına başlayan film ekibi Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

  Çekimlerine başlanacak film öncesi tanıtım ve hazırlıklıklar aşamasında olan ekip Başkan Gökhan ile tanışarak, destek talep ettiler.

  Köy Enstitülerini anlatacak olan filmin ekibi; “Eyvah Eyvah filmi Çanakkale’yi tanıtma konusunda çığır açtı. Çanakkale’de doğal ve etkileyici alanlar var. Amacımız mevcut köy enstitüleri gibi yapıyı tekrar kurmak, film sonrasında da kurulan alanı ve enstitüyü köye kazandırmak” diye konuştu.

  Filmde başrol oyuncusu olarak rol alacak olan ünlü sinema oyuncusu Erkan Can ise Asoss’u çok sevdiğini belirterek, Kazdağları’na olan hayranlığını dile getirdi. Bunu üzerine Başkan Gökhan; gündemdeki Kazdağları gerçeğine değinerek bir de Kazdağları ile ilgili bir film çekin ama gerçekleri yansıtın diye konuştu.

  Film ekibi çekim süresi boyunca kalacakları yerle ilgili Başkan Gökhan’dan yardım talep ederken, sanatın ve sanatçının herzaman yanında olduğunu belirten Gökhan, gereken desteği vereceğini dile getirdi.

  [Kaynak: canakkale.bel.tr]

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Haberler Kültür Sanat
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  ‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret ‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER