Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
BİR İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ?
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

: Ocak 14, 2013 | Haberler Spor | Görüntülenme: 880
Reklam Reklam

2012-2013 sezonu ilk yarı değerlendirme toplantısının İkincisi 14 Ocak 2013 Pazartesi günü saat 15:00′de TÜFAD Çanakkale Şubesi ve Futbol Saha Komiserleri Derneği ile birlikte Amatör Spor Kulüpleri Toplantı salonunda yapıldı.

Toplantının Antrenörlerle ilgili bölümünde, TÜFAD Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Meteertem konuşma yaptıktan sonra, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Dr. Firuz Erdil de Antrenörlere, slayt uygulamasıyla ve örnekleriyle Stadlarda Yasak Maddelerin Bulundurulması, Satılması ve Atılması, Stadyumlara Verilen Hasarlar, Kötü ve Çirkin Tezahürat, Futbol Disiplin Talimatı Uygulamaları, Seyirci Olayları, Sahaya ve Oyun Alanına Müdahaleler, Patlayıcı ve Yanıcı Maddeler hakkında bilgiler verdi.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Uğur Söylemez de Amatör Lig’lerde hakem uygulamaları ile bilgiler vererek, hakemlere yapılan eleştirileri cevapladı.

Toplantı, Antrenörlerin sorunları, istek ve görüşleri ve karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

Toplantıya ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar, Futbol İl Temsilci Yardımcısı Serkan Yurdabak, TÜFAD Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Meteertem, TÜFAD Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Ünver, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Uğur Söylemez, Futbol Saha Komiserleri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Mahmut Tonka, TON TV Amatör Panoroma Programını hazırlayıcısı Bülent Büberci ve Futbol Yerel Amatör Lig’lerde faal olarak görev yapan Antrenörler katıldılar.

YORUMLAR
SON HABERLER
GÖRSEL/LER
TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Yalova Restaurant
TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Fotoğraf yok Çanakkale TV
ÇTSO Evi
↓ YENİ KURUMSAL ÜYELERİMİZ // TÜMÜ
KURUMSAL ÜYELERİMİZDEN...
1677
KONAKLAMA
  • Siz de Kurumsal Üyemiz olarak işletmenizle ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Reklam Alanı
STK'lardan...
KÜLTÜR & SANAT [TÜMÜ]
Fotoğraflarla Truva Atı'nın İzinde
İŞ DÜNYASI [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SİYASET [TÜMÜ]
SAĞLIK [TÜMÜ]
Reklam Alanı
SPOR [TÜMÜ]
Çanakkale Dardanelspor