Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 950 Görüntülenme

  TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Ocak 14, 2013
  TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  2012-2013 sezonu ilk yarı değerlendirme toplantısının İkincisi 14 Ocak 2013 Pazartesi günü saat 15:00′de TÜFAD Çanakkale Şubesi ve Futbol Saha Komiserleri Derneği ile birlikte Amatör Spor Kulüpleri Toplantı salonunda yapıldı.

  Toplantının Antrenörlerle ilgili bölümünde, TÜFAD Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Meteertem konuşma yaptıktan sonra, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Dr. Firuz Erdil de Antrenörlere, slayt uygulamasıyla ve örnekleriyle Stadlarda Yasak Maddelerin Bulundurulması, Satılması ve Atılması, Stadyumlara Verilen Hasarlar, Kötü ve Çirkin Tezahürat, Futbol Disiplin Talimatı Uygulamaları, Seyirci Olayları, Sahaya ve Oyun Alanına Müdahaleler, Patlayıcı ve Yanıcı Maddeler hakkında bilgiler verdi.

  Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Uğur Söylemez de Amatör Lig’lerde hakem uygulamaları ile bilgiler vererek, hakemlere yapılan eleştirileri cevapladı.

  Toplantı, Antrenörlerin sorunları, istek ve görüşleri ve karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

  Toplantıya ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar, Futbol İl Temsilci Yardımcısı Serkan Yurdabak, TÜFAD Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Meteertem, TÜFAD Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Ünver, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Uğur Söylemez, Futbol Saha Komiserleri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Mahmut Tonka, TON TV Amatör Panoroma Programını hazırlayıcısı Bülent Büberci ve Futbol Yerel Amatör Lig’lerde faal olarak görev yapan Antrenörler katıldılar.

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Haberler Spor
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER