Çanakkale İçinde
Helen Doron Oksygen Haşere Böcek İlaçlama Anzac Hotels
 • #ÇanakkaleBienali
 • #Deprem
 • #Kadın
 • 8.068 Görüntülenme

  ‘Türkiye’de Biyolojik Çeşitlilik’ Konulu Konferans / Seminer

  Çanakkale İçindeÇANAKKALE İÇİNDE
  // BİR KENT GÜNLÜĞÜ
  REKLAM
  Ekim 29, 2008
  ‘Türkiye’de Biyolojik Çeşitlilik’ Konulu Konferans / Seminer

  05 Kasım 2008 Çarşamba günü saat 11:00′de Doç. Dr. Şükran Yalçın Özdilek tarafından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Anafartalar Yerleşkesi Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda ‘Türkiye’de Biyolojik Çeşitlilik ‘ konulu Konferans / Seminer verilecektir.

  Bilindiği gibi, biyolojik çeşitlilik bakımından içinde bulunduğu coğrafyada önde gelen ülkelerden biri olan ülkemizde çeşitli projelerle zenginlikleri ortaya çıkarmaya çalışılıyor, bu zenginlik içinde nesli tehlike altında olanları korumak için aktif çalışmalar yürütülüyor ya da genel olarak duyarlık geliştirmek için birtakım eğitim çalışmaları yapılıyor. Konferans/seminer, öncelikle biyolojik çeşitliliğin tam olarak ne anlama geldiğinden yola çıkılarak, biyolojik çeşitliliğin Türkiye’de neden zengin olduğu sorusuna cevap verilecek ve biyolojik çeşitliliğin önemi konusunda bilgiler verilmeye çalışılacaktır.

  Yorumunuzu paylaşın:
  KATEGORİLER: Konferans Seminer
  Yalova Restaurant
  GÖRSEL/LER
  ‘Türkiye’de Biyolojik Çeşitlilik’ Konulu Konferans / Seminer Fotoğraf yok Fotoğraf yok Çanakkale TV
  • Katık Döner Yalı Islak Hamburger Mobitek Cafe Class Süslü Sanat Öz Makas İnşaat, Dekorasyon & Yapı Malzemeleri Kara Üzüm Otel & Restoran Emre Et Çanakkale Ciğercisi Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İda Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Elektrik Duvar Cafe & Bar Old Troy Irish Pub & Restaurant Ayperi Güzellik Salonu Erdem İnşaat Yapı Malzemeleri ÖZTAŞ Yemek (Catering) Derin Deniz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ünal Halı & Mobilya Mağazaları

 • SON HABERLER