Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
1. Uluslararası Çanakkale Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor

1. Uluslararası Çanakkale Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor

Hera Organizasyon tarafından gerçekleştirilen 1. Uluslararası Çanakkale Kitap Fuarı 7-11 Kasım 2012 tarihleri arasında Kolin Hotel Megaron Kongre merkezinde kapılarını açıyor.

Türkiye’nin en batısı olma özeliğine sahip Çanakkale, özellikle kültür-sanat alanındaki faaliyetlerinle adını her gün biraz daha duyurmaktadır. Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan 1. Uluslararası Çanakkale Kitap Fuarı 7-11 Kasım tarihleri arasında Kolin Hotel Megaron Kongre Merkezinde gerçekleşecek. İlk kez düzenlenen kitap fuarı 7 Kasım saat 10:00’da kapılarını tüm bölge halkına açacak. Çok sayıda konuğun katılacağı fuar, yerli ve yabancı yayınevlerinin yanı sıra, yazar, şair, araştırmacıyı bir araya gelecek. Kitap alışverişi kültürünün oluşturulmasının amaçlandığı organizasyonda yayınevleri ürettikleri kitapları doğrudan okura sunma fırsatı bulacak. Ziyaretçiler kitaplarını farklı yerlerde gördüğü insanlarla bir araya gelme, onlarla sohbet etme ve kitaplarını imzalatma şansına kavuşacaklar.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir