Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
10000 TL. Ödüllü Çanakkale İli Logo Tasarımı Yarışması

10000 TL. Ödüllü Çanakkale İli Logo Tasarımı Yarışması

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) tarafından hazırlanan ‘Çanakkale Turizmde Yeni Markasını ve Değerlerini Ortaya Çıkarıyor’ projesi kapsamında 10000 TL. ödüllü logo yarışması düzenleniyor.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) destekli ÇTSO tarafından hazırlanan ‘Çanakkale Turizmde Yeni Markasını ve Değerlerini Ortaya Çıkarıyor’ projesi kapsamında düzenlenen logo yarışmasının Çanakkale’nin kimliğini ön plana çıkarması, Çanakkale’yi ulusal ve uluslararası alanda temsil ederek Çanakkale’nin tüm kurumları tarafından kullanılabilmesi ve Çanakkale’nin markalaşma çalışmalarının simgesi olması amaçlanıyor.

Sadece 1. olan Logo çalışmasına ödül verilecek olan yarışmaya katılmak isteyen şahıs/firma veya kurumların en geç 23 Ekim 2013 Çarşamba günü saat 17.30’a kadar hazırladıkları çalışmaları teslim etmeleri gerektiği belirtilirken başvurulara ait teknik şartname ve başvuru formunun canakkaletso.org.tr adresinden temin edilebileceği açıklandı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir