12 Dev Adam Basketbol Okulları 9. Türkiye Batı Grubu Şenliği Sona Erdi

30 Mayıs 2012

18 Mart Spor Salonu ve Anafartalar Spor Salonu’nda üç gündür devam eden 9. Türkiye Batı Grubu Şenliği, Çanakkale 12 Dev Adam Basketbol Okulu’nun tüm maçlarını kazanmasıyla sona erdi.

Minik sporcuların üç gündür devam eden mücadeleleri sonucunda Çanakkale ve Edremit takımları 12-14 Haziran 2012 tarihlerinde K.K.T.C.’de düzenlenecek olan Türkiye Ligi finallerine katılmaya hak kazandı.

Kapanış töreninde konuşma yapan 12 Dev Adam Basketbol Okulları Direktörü Samer Şenbayrak, Çanakkale halkına şölene göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederken; “Final günü bizleri yalnız bırakmayan Çanakkale Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nüammer Uslu’ya, tüm antrenörlere, velilerimize ve basın mensuplarına teşekkür ederim” dedi.

Turnuvanın ardından katılan bütün sporculara organizasyon adına madalya verildi. Madalyaları Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Firuz Erdil, Nafız Köksal, 12 DABO Doğu Anadolu Bçlge Koordinatörü Çetin Yıldız, 12 DABO Anadolu Bölge Koordinatörü Ferhat Erdem, Çanakkale İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu ve takımların bayan antrenörleri sundu.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir