13. Basketbol Minikler Şenliği Çanakkale’de

09 Haziran 2015

Türkiye Basketbol Federasyonu yurtiçi faaliyetleri kapsamında düzenlenen “Altyapı Faaliyetleri 2014-2015 sezonu Minikler Şenliği”, 24-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenecek.

Çanakkale’de ikinci defa gerçekleşecek bu organizasyon, basketbol camiası tarafından memnunlukla karşılandı.Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu; “Büyük bir organizasyon, en az 5 spor salonunda oynanması planlanan müsabakalarda GHSİM ve kurumların katkılarıyla başarılı olacağımızı umuyorum. Ayrıca TBF başkanı Harun Erdenay’a böyle bir önemli bir şenliği ilimize verdiği için teşekkür ediyorum” dedi.
Minikler Kategorisinde birinci olan takımların katılımı ile gerçekleşecek olan şenlikte, 48 Erkek ve 16 Kız Takımı yer alacak. 23 Haziran Salı akşamı saat 18.00’de Süleyman Demirel Konferans Salonun da yapılacak teknik toplantı ile başlayacak Minikler Şenliği’nde yaklaşık 1000 sporcu 5 gün boyunca basketbol dolu zamanlar geçirecekler.
Çanakkale ilini kızlarda Ayvacık Ümmühan Hatun İ.Ö.O.S.K., erkekler de ise 12 Dev Adam Potanın Renkleri S.K. temsil edecekler.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir