Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi Oratoryosu Sahnelendi…

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi Oratoryosu Sahnelendi…

18 Mart Şehitlerinin Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103.yıldönümü törenleri kapsamında düzenlenen “Çanakkale Deniz Zaferi Konseri” etkinliği gerçekleştirildi.

ÇOMÜ İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Vali Yardımcısı Cezmi Batuk, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mithat Kemal Algül, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer ve kentliler katıldı. Etkinlik, 18 Mart Deniz Zaferi için hazırlanan sinevizyon gösterimi ile başladı. Ardından Boğaz ve Garnizon Komutanlığı Bandosu, ÇOMÜ Korosu ile Çanakkale Sanat Tiyatrosu’nun sahnelediği 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi Oratoryosu izleyenlerden büyük beğeni aldı. Konser sonunda Vali Yardımcısı Batuk, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Algül, Başkan Gökhan ile Rektör Acer, koro ve orkestra üyelerine çiçek takdiminde bulundu.

Filtreler:
Görüntülenme: 31
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir