19. ÇOMÜ Şenlikleri Yeniden Ertelendi

19. ÇOMÜ Şenlikleri Yeniden Ertelendi
26 Eylül 2014

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bahar şenlikleri şimdi de kötü hava şartlarına takıldı. Üniversiteden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

“Hava muhalefeti nedeniyle Cuma günü gerçekleştirilmesi planlanan Ferhat Göçer konseri Pazartesi gününe, Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan Zakkum konseri Salı gününe ertelendi.”

Yeni konser programı şöyle;

28.09.2014 Pazar
Kolpa

29.09.2014 Pazartesi
Ferhat Göçer

30.09.2014 Salı
Zakkum

İlk Konser Kolektif İstanbul’undu
Öte yandan Şenlik konserlerinin ilki Dardanos Yerleşkesi’nde Kolektif İstanbul grubuyla gerçekleşti. Oldukça neşeli geçen konserin ardından konuşan Kolektif İstanbul’dan Aslı Doğan; ?Üniversitelerin ana akım sanatçılar dışında bizler gibi alternatif gruplara da yer verdiğini görmek sevindirici. Bu anlamda hem talep eden öğrencileri hem de öğrencilerin isteklerini önemseyen üniversite yönetimini kutluyorum? dedi. Sahne performansı sırasında öğrencilerin arasında katılan grubun sevilen ismi Richard Laniepce’in dansı ise renkli görüntülere sahne oldu. Kolektif İstanbul’un ardından sahne alan MODEL grubu ise Dardanos yerleşkesinde eğlenceyi zirveye taşıdı. 2 saate yakın sahnede kalan MODEL Çanakkale’de ve ÇOMÜ’de olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir