Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
2013 İÇDAŞ Yüzme Şenlikleri Gerçekleşti

2013 İÇDAŞ Yüzme Şenlikleri Gerçekleşti

26-27 Ocak 2013 tarihinde Anafartalar Kapalı Yüzme Havuzunda İÇDAŞ A.Ş. Sponsorluğunda gerçekleştirilen “2013 İÇDAŞ Yüzme Şenlikleri”, 26 Ocak tarihinde birisi İstanbul’dan olmak üzere toplam 6 kulüpten yaklaşık 150 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

Aynı gün saat 13:45’te sporculara destek vermek amacıyla Şenliklere katılan spordan sorumlu Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ’ın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nuammer Uslu’nun, Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan’ın, Çanakkle İÇDAŞ Spor Kulübü yöneticilerinin, sporseverlerin ve sporcu velilerinin katılımıyla gerçekleştirilen açïlış seremonilerinin ardından, sabah yapılan yarışların madalya töreni gerçekleştirildi.

2 gün süren şenlik boyunca yapïlan yarışlarda alınan ilk üç dereceler şöyle;

50m serbest-Free
Bayan (09-10 Yaş Kategorisi)
1. NİSA KAHRİMAN – 2003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:35:46
2. ASYA YAVAŞ – 2003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:37:47
3. NAHİDE KARAMERCAN – 2003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:41:47

Erkek (09-10 Yaş Kategorisi)
1. KUTLUHAN EGE AKÇAKAL – 2003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:40:81
2. BERAT METEHAN AKÇAKAYA – 2004 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:45:01
3. İBRAHİM CANDAR – 2004 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:45:06

Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. HAZAL ÖZER – 2001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:31:91
2. ALEYNA DAĞLI – 2001 – GELİBOLU/FERDİ – 00:37:45
3. AYÇA SÖZEN – 2002 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 00:38:27

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. FEHMİ METE YURDAYARAR – 2001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:31:90
2. BERKİN BERBEROĞLU – 2002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:35:91
3. EGECAN ÜNEL – 2001 – GELİBOLU/FERDİ – 00:38:19

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. ELİF POLAT – 2000 – GELİBOLU/FERDİ – 00:34:52
2. SEMA DURDAĞ – 1998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:34:88
3. ECEM ŞAHİN – 2000 – TROAS YÜZME KULÜBÜ – 00:35:53

Erkek (13-14- Yaş Kategorisi)
1. UMUT EKİN ERDEM – 2000 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:29:18
2. ANIL SORGUN – 1998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:31:23
3. NİYAZİ KIRBAŞ – 1998 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:33:84

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. BUSE AYGÜN – 1997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:28:59
2. GÜLCE KILIÇLAR – 1996 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:40:60
3. DAMLA KAMALI – 1997 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:52:99

Erkek (16+ Yaş Kategorisi)
1. ARDA BEYAZIT – 1996 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:27:11
2. ANIL ÜNLÜ – 1996 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:28:66
3. POLATKAN AYVAZ – 1997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:29:10

200m kurbağa-Breast
Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. EDANAZ GÜRSES – 2001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:11:49
2. ZEYNEP ŞAHİN – 2001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:42:88
3. TUTKU GÖYTEPE – 2001 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 04:24:81

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. FEHMİ METE YURDAYARAR – 2001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:22:36
2. UMUTCAN ÇAKAN – 2001 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 04:36:81
3. NECDET EMİR YÖRÜKÇÜOĞLU – 2001 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 05:31:03

Bayan (13-14 Yaş Kategorisi)
1. GÖKÇE EREN – 2000 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:01:06
2. MERVE KAHRİMEN – 1998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:22:91
3. BUĞÇE CEREN ERBİL – 1999 – TROAS YÜZME KULÜBÜ – 04:46:71

Erkek (13-14 Yaş Kategorisi)
1. OSMAN MERT SAV – 2000 AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 04:11:26

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. SELEN ŞAHİN – 1996 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 04:27:14

Erkek (16+ Yaş Kategorisi)
1. BERAT KÜÇÜKATA – 1993 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:10:54
2. SUATHAN MUTLU – 1997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:31:71
3. VOLKAN UZ – 1996 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 03:36:89

100m kelebek-B.Fly
Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. HİLAL EZGİ KURTDEMİR – 2002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:39:15
2. BEGÜM GİRGİN – 2002 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 01:51:56
3. AYÇA SÖZEN – 2002 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 01:53:92

Erkek( 11-12 Yaş Kategorisi)
1. HÜSEYİN GÜRKAN ÖZPINAR – 2002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:00:26
2. UMUTCAN ÇAKAN – 2001 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 02:48:62
3. NECDET EMİR YÖRÜKÇÜOĞLU – 2001 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 03:02:81

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. BİHAN NECDET – 1998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:35:82

Erkek (13-14- Yaş Kategorisi)
1. VOLKAN PAMUK – 1999 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 02:30:66

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. AYŞE SELİN KAVDIR – 1997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:11:68

Erkek (16+ Yaş Kategorisi)
1. ARDA BEYAZIT – 1996 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:05:34

100m serbest-Free
Bayan (09-10 Yaş Kategorisi)
1. NİSA KAHRİMAN – 2003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:17:67
2. ASYA YAVAŞ – 2003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:27:00
3. BÜÇGE ALTINBEK – 2004 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 01:43:05

Erkek (09-10 Yaş Kategorisi)
1. ALP CANER DANACI – 2003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:46:74
2. VOLKAN DEBRELİ – 2003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:48:00
3. KAMİL BERAT ÖZGÜN – 2004 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:50:33

Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. ALEYNA DAĞLI – 2001 – GELİBOLU/FERDİ – 01:24:43
2. AYÇA SÖZEN – 2002 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 01:28:84
3. YAREN ÖKSÜZ – 2001 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 01:32:69

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. EGECAN ÜNEL – 2001 – GELİBOLU/FERDİ – 01:29:35
2. GÖKBERK SAĞLAM – 2001 – GELİBOLU/FERDİ – 01:36:20
3. ÖMER BERA KAYA – 2001 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:50:06

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. ELİF POLAT – 2000 – GELİBOLU/FERDİ – 01:16:00
2. SEMA DURDAĞ – 1998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:20:55
3. GÖZDENUR GÜVENBAŞ – 2000 – GELİBOLU/FERDİ – 01:22:86

Erkek (13-14 Yaş Kategorisi)
1. UMUT EKİN ERDEM – 2000 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:06:80
2. ANIL SORGUN – 1998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:09:98
3. CEM KUZEY – 1999 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:17:78

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. BUSE AYGÜN – 1997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:01:66
2. GÜLCE KILIÇLAR – 1996 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:35:21

Erkek(16+ Yaş Kategorisi)
1. ARDA BEYAZIT – 1996 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:00:53
2. KAMİL CAN EREN – 1995 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:15:40

200m sırt-Back
Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. BEGÜM GİRGİN – 2.002 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 03:20:61
2. HİLAL EZGİ KURTDEMİR – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:27:14
3. ECE ÖRMECİ – 2.002 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 03:59:65

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. BATUHAN SAĞIN – 2.002 Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:22:15

Bayan (13-14 Yaş Kategorisi)
1. ESİN İREM DURDAĞ – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:07:44
2. İREM SOYLU – 2.000 – TROAS YÜZME KULÜBÜ – 04:53:53

Erkek (13-14 Yaş Kategorisi)
1. ANIL SORGUN – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:15:04
2. SERTAN TAŞ – 1.998 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 04:45:80

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. SELEN ŞAHİN – 1.996 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 04:02:18
2. DAMLA KAMALI – 1.997 AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 05:09:25

Erkek (16+ Yaş Kategorisi )
1. SÜLEYMAN DURDAĞ – 1.995 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:51:89
2. POLATKAN AYVAZ – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:59:81

200m karışık-M
Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. EDANAZ GÜRSES – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:05:45
2. ZEYNEP ŞAHİN – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:28:65
3. EKİM ALPARSLAN – 2.002 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 04:00:74

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. BERKİN BERBEROĞLU – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:23:93

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. GÖKÇE EREN – 2.000 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:46:71
2. ECEM ŞAHİN – 2.000 – TROAS YÜZME KULÜBÜ – 03:25:98

Erkek (13-14- Yaş Kategorisi)
1. OSMAN MERT SAV – 2.000 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 03:57:31

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. ASİLAY SELÇUK – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:35:65
2. AYŞE SELİN KAVDIR – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:37:07

Erkek (16+ Yaş Kategorisi)
1. VOLKAN UZ – 1.996 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 04:03:37
2. MUHİTTİN BULAT – 1.996 AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 04:55:68

200m serbest-Free
Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. ALEYNA DAĞLI – 2.001 – GELİBOLU/FERDİ – 03:05:17
2. ZEYNEP ŞAHİN – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:06:42
3. TUTKU GÖYTEPE – 2.001 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 03:37:50

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. BATUHAN SAĞIN – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:02:60
2. EGECAN ÜNEL – 2.001 – GELİBOLU/FERDİ – 03:26:98
3. GÖKBERK SAĞLAM – 2.001 – GELİBOLU/FERDİ – 03:37:38

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. ELİF POLAT – 2.000 – GELİBOLU/FERDİ – 02:49:55
2. GÖZDENUR GÜVENBAŞ – 2.000 – GELİBOLU/FERDİ – 02:58:97
3. BİHAN NECDET – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:11:91

Erkek(13-14- Yaş Kategorisi)
1. ANIL SORGUN – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:36:07
2. VOLKAN PAMUK – 1.999 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 03:18:29

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. ASİLAY SELÇUK – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:20:83

Erkek(16+ Yaş Kategorisi)
1. KAMİL CAN EREN – 1.995 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:41:98
2. SUATHAN MUTLU – 1.997 – Ç.K
3. MEHMET BURAKTUĞ ÇETİN – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:52:26

100m kurbağa-Breast
Bayan (09-10 Yaş Kategorisi)
1. BÜÇGE ALTINBEK – 2.004 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 02:47:35
2. CANSU BİRANT – 2.004 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 03:10:11

Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. EDANAZ GÜRSES – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:31:00
2. YAREN ÖKSÜZ – 2.001 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 01:59:65
3. ECE ÖRMECİ – 2.002 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 02:06:41

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. UMUTCAN ÇAKAN – 2.001 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 02:10:96
2. ALİ BERKE AKÇAKAYA – 2.002 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 02:28:36
3. NECDET EMİR YÖRÜKÇÜOĞLU – 2.001 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 02:30:36

Bayan (13-14 Yaş Kategorisi)
1. GÖKÇE EREN – 2.000 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:22:10
2. İREM AYHAN – 1.998 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:58:33
3. BUĞÇE CEREN ERBİL – 1.999 – TROAS YÜZME KULÜBÜ – 02:17:18

Erkek (13-14 Yaş Kategorisi)
1. CEM KUZEY – 1.999 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:44:35
2. İLKCAN ÇAKAL – 1.999 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 01:57:93
3. OSMAN MERT SAV – 2.000 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:58:87

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. ASİLAY SELÇUK – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:31:27

Erkek(16+ Yaş Kategorisi)
1. BERAT KÜÇÜKATA – 1.993 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:26:52
2. VOLKAN UZ – 1.996 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:38:09
3. SUATHAN MUTLU – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:41:66

200m kelebek-B.Fly
Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. BEGÜM GİRGİN – 2.002 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 03:59:81

Erkek(11-12 Yaş Kategorisi)
1. HÜSEYİN GÜRKAN ÖZPINAR – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 04:15:79

Bayan (13-14 Yaş Kategorisi)
1. BİHAN NECDET – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 03:45:40

Bayan (16+ Yaş Kategoris)
1. BUSE AYGÜN – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:45:83

50m sırt-Back
Bayan (09-10 Yaş Kategorisi)
1. NİSA KAHRİMAN – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:44:18
2. NAHİDE KARAMERCAN – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:48:48
3. AYYÜCE BAŞTÜRK – 2.003 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:48:96

Erkek (09-10 Yaş Kategorisi)
1. ALP CANER DANACI – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:47:30
2. KUTLUHAN EGE AKÇAKAL – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:47:38
3. VOLKAN DEBRELİ – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:48:29

Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. HAZAL ÖZER – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:41:12
2. HİLAL EZGİ KURTDEMİR – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:43:54
3. RÜYA KURT – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:49:08

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. BERKİN BERBEROĞLU – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:39:15
2. TOLGA CANDAR – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:51:06
3. ALİ BERKE AKÇAKAYA – 2.002 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:57:29

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. ESİN İREM DURDAĞ – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:35:33
2. ECEM ŞAHİN – 2.000 – TROAS YÜZME KULÜBÜ – 00:41:67
3. İREM AYHAN – 1.998 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:50:83

Erkek (13-14- Yaş Kategorisi)
1. UMUT EKİN ERDEM – 2.000 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:35:07
2. VOLKAN PAMUK – 1.999 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:47:60
3. HÜSEYİN ANIL ATAM – 1.998 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:51:45

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. AYŞE SELİN KAVDIR – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:36:12
2. SELEN ŞAHİN – 1.996 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:46:32
3. DAMLA KAMALI – 1.997 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:56:50

Erkek (16+ Yaş Kategorisi)
1. SÜLEYMAN DURDAĞ – 1.995 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:34:37
2. ANIL ÜNLÜ – 1.996 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:36:72
3. BERAT KÜÇÜKATA – 1.993 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:43:05

50m kelebek-B.Fly
Bayan (09-10 Yaş Kategorisi)
1. ASYA YAVAŞ – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:47:49
2. NAHİDE KARAMERCAN – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:53:40
3. BÜÇGE ALTINBEK – 2.004 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 00:55:97

Erkek (09-10 Yaş Kategorisi)
1. ALP CANER DANACI – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:51:24
2. İBRAHİM CANDAR – 2.004 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:55:62
3. VOLKAN DEBRELİ – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:57:85

Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. HAZAL ÖZER – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:36:35
2. YAREN ÖKSÜZ – 2.001 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 00:47:30

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. BATUHAN SAĞIN – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:43:14
2. HÜSEYİN GÜRKAN ÖZPINAR – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:46:44
3. TOLGA CANDAR – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:53:11

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. BİHAN NECDET – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:38:70
2. ECEM ŞAHİN – 2.000 – TROAS YÜZME KULÜBÜ – 00:45:46
3. BUĞÇE CEREN ERBİL – 1.999 – TROAS YÜZME KULÜBÜ – 00:57:91

Erkek (13-14 Yaş Kategorisi)
1. UMUT EKİN ERDEM – 2.000 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:33:01
2. ENES BERK CONKER – 1.999 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 00:59:36
3. MUSTAFA CAN BİLDİREN – 1.998 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 01:07:72

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. AYŞE SELİN KAVDIR – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:31:02

Erkek (16+ Yaş Kategorisi)
1. ARDA BEYAZIT – 1.996 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:29:27
2. ANIL ÜNLÜ – 1.996 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:31:54
3. MEHMET BURAKTUĞ ÇETİN – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:35:84
4. OZAN KAYA – 1.995 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:49:75

400m serbest-Free
Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. HİLAL EZGİ KURTDEMİR – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 06:24:17
2. ALEYNA DAĞLI – 2.001 – GELİBOLU/FERDİ – 06:30:44
3. AYÇA SÖZEN – 2.002 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 06:30:73

Erkek(11-12 Yaş Kategorisi)
1. BERKİN BERBEROĞLU 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 06:24:50
2. HÜSEYİN GÜRKAN ÖZPINAR – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 06:55:17
3. EGECAN ÜNEL – 2.001 – GELİBOLU/FERDİ – 07:10:26

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. ELİF POLAT – 2.000 – GELİBOLU/FERDİ – 06:00:11
2. GÖZDENUR GÜVENBAŞ – 2.000 – GELİBOLU/FERDİ – 06:18:07

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. ASİLAY SELÇUK – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 04:54:06

Erkek(16+ Yaş Kategorisi)
1. KAMİL CAN EREN – 1.995 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 05:54:04
2. POLATKAN AYVAZ – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 05:55:17

100m sırt-Back
Bayan (09-10 Yaş Kategorisi)
1. KARDELEN YILDIZ – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 02:15:80

Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. HAZAL ÖZER – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:29:96
2. EKİM ALPARSLAN – 2.002 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 01:51:66

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. BATUHAN SAĞIN – 2.002 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:33:15
2. ALİ BERKE AKÇAKAYA – 2.002 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 02:09:75

Bayan (13-14- Yaş Kategorisi)
1. ESİN İREM DURDAĞ – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:23:57

Erkek (13-14- Yaş Kategorisi)
1. VOLKAN PAMUK – 1.999 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:44:97
2. OSMAN MERT SAV – 2.000 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 01:48:42

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. BUSE AYGÜN – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:14:67

Erkek (16+ Yaş Kategorisi)
1. SÜLEYMAN DURDAĞ – 1.995 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:18:87
2. POLATKAN AYVAZ – 1.997 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:22:76

50m kurbağa-Breast
Bayan (09-10 Yaş Kategorisi)
1. NİSA KAHRİMAN – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:46:38
2. ASYA YAVAŞ – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:48:91
3. BURCU CEBECİOĞLU – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:54:62

Erkek (09-10 Yaş Kategorisi)
1. KUTLUHAN EGE AKÇAKAL – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:53:81
2. İBRAHİM CANDAR – 2.004 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:59:00
3. ALP CANER DANACI – 2.003 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 01:01:87

Bayan (11-12 Yaş Kategorisi)
1. EDANAZ GÜRSES – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:39:86
2. RÜYA KURT – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:54:70
3. ECE ÖRMECİ – 2.002 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:54:96

Erkek (11-12 Yaş Kategorisi)
1. FEHMİ METE YURDAYARAR – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:40:91
2. TOLGA CANDAR – 2.001 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:52:37
3. ÖMER BERA KAYA – 2.001 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:56:90

Bayan (13-14 Yaş Kategorisi)
1. GÖKÇE EREN – 2.000 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:36:33
2. SEMA DURDAĞ – 1.998 – Ç.KALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ – 00:46:95

Erkek (13-14 Yaş Kategorisi)
1. CEM KUZEY – 1.999 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:48:19
2. İLKCAN ÇAKAL – 1.999 – İSTANBUL CLUB AYDINOĞLU – 00:49:42
3. HÜSEYİN ANIL ATAM – 1.998 – BELEDİYE SPOR KULÜBÜ – 00:51:90

Bayan (16+ Yaş Kategorisi)
1. GÜLCE KILIÇLAR – 1.996 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:54:14

Erkek (16+ Yaş Kategorisi)
1. TALAT EKİM – 1.996 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:44:97
2. OZAN KAYA – 1.995 – AKADEMİ YÜZME KULÜBÜ – 00:45:44

BAYRAK YARIŞLARI
4X50 SERBEST BAYRAK (BAYAN) SONUÇLARI
İÇDAŞ (BUSE AYGÜN-GÖKÇE EREN-ASİAY SELÇUK-A.SELİN KAVDIR) – 02.02.24
İÇDAŞ (HAZAL ÖZEL-E. NAZ GÜRSES-SEMA DURDAĞ-MERVE KAHRİMAN) – 02.18.46
BELEDİYE (TUTKU GÖYTEPE-AYYÜCE BAŞTÜRK-EKİM ALPARSLAN-BEGÜM GİRGİN) – 02.44.65

4X50 SERBEST BAYRAK (ERKEK) SONUÇLARI
İÇDAŞ (POLATKAN AYVAZ-U.EKİN ERDEM-SÜLEYMAN DURDAĞ-ARDA BEYAZIT) – 01.56.01
İÇDAŞ (BERAT KÜÇÜKADA-SUATHAN MUTLU-K.CAN EREN-ANIL SORGUN) – 02.02.30
AKADEMİ(ULAŞ ORCAN-NİYAZİ KIRBAŞ-CEM-KUZEY-VOLKAN PAMUK) – 02.22.54

4X50 KARIŞIK BAYRAK (BAYAN) SONUÇLARI
İÇDAŞ (BUSE AYGÜN-GÖKÇE EREN-ASİAY SELÇUK-A.SELİN KAVDIR) – 02.18.33
İÇDAŞ (HAZAL ÖZEL-E. NAZ GÜRSES-ESİN DURDAĞ-BİHAN NECDET) – 02.28.93
BELEDİYE (TUTKU GÖYTEPE-AYYÜCE BAŞTÜRK-SELEN ŞAHİN-İREM AYHAN) – 03.26.40
İST.CLUP AYDINOĞLU (AYÇA SÖZEL-YAREN ÖKSÜZ-YAREN CAMCI-BUĞÇE ALTINBEK) – 03.39.10

4X50 KARIŞIK BAYRAK (ERKEK) SONUÇLARI
İÇDAŞ (POLATKAN AYVAZ- BERAT KÜÇÜKADA -SÜLEYMAN DURDAĞ-ARDA BEYAZIT) – 02.09.83
İÇDAŞ (U.EKİN ERDEM-SUATHAN MUTLU-K.CAN EREN-ANIL SORGUN) – 02.24.77
AKADEMİ(VOLKAN UZ-ANIL ÜNLÜ-CEM-KUZEY-VOLKAN PAMUK) – 02.37.50

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir