Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
“2018 Troia Yılı” Şimdi de Avusturalya’da Tanıtılacak!

“2018 Troia Yılı” Şimdi de Avusturalya’da Tanıtılacak!

Çanakkale ve 2018 Troia Yılı, Avustralya’nın Sidney ve Melburn şehirlerinde gerçekleştirilecek Dünya Seyahat fuarında tanıtılacak.

World Travel Expo Sydney 10 – 11 Şubat 2018 ve World Travel Expo Melbourne 17 – 18 Şubat 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Avusturalya fuarlarında, Türkiye standı Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca Çanakkale ve 2018 Troia Yılı temasıyla tanıtılacak. World Travel Expo Sydney ve World Travel Expo Melbourne fuarlarında Çanakkale sahip olduğu tarihi, ekonomik ve kültürel zenginlikleriyle ziyaretçilere tanıtımı gerçekleştirilecek. Öte yandan Sidney Başkonsolosluğu fuarı sosyal medya hesabından, “Sydney Olympic Park Gösteri alanında açılacak olan 99 nolu Türkiye’nin standını, lütfen 10-11 Şubat 2018 tarihleri arasında ziyaret edin” ifadeleri ile paylaştı. Davet sonrası açıklama yapan Çanakkale Valiliği; “Kültür ve Turizm Bakanlığımıza ve Sidney Başkonsolosluğuna Çanakkale ve 2018 Troia Yılı tanıtımlarında verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Filtreler:
Görüntülenme: 17
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir