Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri

24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri

Çanakkale?de 24 Kasım öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı başkanlığında oluşturulan heyet Vali Orhan Kırlı?yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Çanakkale Valisi Orhan Kırlı, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu belirterek, ?Toplumda barış, sevgi ve saygının oluşturulmasında öğretmenlerimizin büyük katkıları var. Öğretmenlerimiz sadece sınıfta ders öğreten bir kişi değil. Aynı zamanda davranışları ile ülkesini ve vatanını seven kişilik yapısıyla her kesime örnek olmaktadır. Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimlerini sağlayan öğretmenlerimizin iyi çalışma imkanlarını sağlamak hepimizin ana görevi olmalı? dedi.

Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı da yaptığı konuşmada öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında 24 Kasım günü il merkezinde çeşitli etkinlikler yapılacağını belirtti.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir