25. Kuruluş Yıldönümünde Çanakkale Ticaret Borsasında Önemli Buluşma

25. Kuruluş Yıldönümünde Çanakkale Ticaret Borsasında Önemli Buluşma
07 Ocak 2016

Tarım ve tarıma dayalı sektör kuruluşlarını çatısı altında toplayan Çanakkale Ticaret Borsası’nda 25. Kuruluş Yıldönümü programında çok özel konuklara ev sahipliği yaptı.

Programa Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, TBMM İçişleri ve Tarım Komisyonu Üyesi Üyesi AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Ender Yorgancılar, Faik Yavuz, Cengiz Günay, TOBB ETÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Eren, Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Okyay, Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası İbrahim Özen, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna, TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Bahar Yurt, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erdem Karadağ, TAR-KOOP Başkanı Mehmet Özkurnaz, Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya, Borsa Meclis üyeleri, sektör temsilcileri katıldı.

Çanakkale Ticaret Borsası’nda gerçekleşen toplantı ile ilgili değerlendirme yapan Başkan Kaya Üzen; “Sayın Başkanımızın ve devlet büyüklerimizin borsamızda üyelerimizle bir araya gelmesi, ilimizin sorunlarını ve yatırımlarını izlemesi, bizleri çok memnun etti. Toplantımızda ilimizin tarım ve gıdadaki potansiyelini, son dönem yatırımlarını, ilimizin gelişimini ve ihracatımızı değerlendirdik. Ayrıca Yaşadığımız sorunları hem kamu yetkililerine hem de Başkanımız Sn. Hisarcıklıoğlu’na iletme imkânımız oldu. Toplantımıza katılan değerli konuklarımıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Toplantı sonrasında Çanakkale Ticaret Borsasının 25. Kuruluş yıldönümü vesilesi ile 25. Yıl özel pastası kesilerek program sona erdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir