Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
4. Geleneksel Troypark Satranç Turnuvası 7-8 Ekim’de

4. Geleneksel Troypark Satranç Turnuvası 7-8 Ekim’de

Troypark AVM tarafından geleneksel olarak düzenlenen turnuvaların dördüncüsü 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleşiyor. Minikler Satranç Şenliği ve Küçük Ustalar Satranç Turnuvası olarak iki farklı formatta gerçekleşecek turnuvalarda 6-14 yaş arası oyuncular yer alabilecek.

Teşvik amaçlı düzenlenen 4. Geleneksel Troypark Minikler Satranç Şenliği 7 yaş altı ve 8 yaş olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek. Sonuç ve sıralama açıklanmayacak olan turnuvada tüm sporculara madalya verilecek.

4. Geleneksel Troypark Küçük Ustalar Satranç Turnuvası 14 yaş altı ve 10 yaş altı kategorilerinde gerçekleşecek. Dereceye giren sporculara kupa ve madalya ödüllerinin yanında Troypark AVM tarafından sürpriz hediyeler verilecek.

Katılım sayısının sınırlı olduğu turnuvalara son başvuru tarihi 6 Ekim 2017 Cuma günü. Katılım için: http://canakkale.tsf.org.tr

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir