80’ler Dizisi Oyuncuları Çanakkale’deydi

16 Mart 2015

Çanakkale Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizasyonluğunda Çanakkale’ye gelen Seksenler dizisi oyuncuları söyleşiye katılan davetlileri kahkahaya boğdu. Dizide Fehmi rolünde oynayan Rasim Öztekin, Pastacı Sami rolünde oynayan Berat Yenilmez, 46’lık Basri rolündeki Mehmet Elmas, Bakkal Mehmet rolündeki Ayberk Atilla, Rukiye rolünde Özlem Türkad, Kasap’ın yeğeni Sinan rolündeki Ali Fuat Pekzeren, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Öğretim Elemanı Gökhan Bayram moderatörlüğünde katılımcılarla uzun süre sohbet etti. Keyifli ve bol kahkahalı bir ortamda gerçekleşen söyleşide katılımcılar dizi oyuncularını soru yağmuruna tuttu.

Katılımın yoğun olduğu söyleşi sonrası İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz konuşmasında “Seksenler dizisi Türkiye’nin 1980’lerin başından günümüze değin geçen geçmişin ve değişimin hikayesi olduğunu,klasik bir Türk ailesi üzerindeki etkilerini hedefleyen eğlenceli bir dönem sitcom’u olan dizide sosyal hayattaki değişimin ve hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediğini gözler önüne serdiğini söyleyerek, bundan sonra bu tür söyleşi ve tiyatral etkinliklerin devam edecektir” dedi.

Konuşma sonunda söyleşiye katılan sanatçı ve katılımcılara teşekkür ederek, sanatçılara hediyeleri takdim edilerek söyleşi sona erdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir