Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ABD İstanbul Başkonsolosu Wiener Kazdağları’nda Tatil Yapıyor

ABD İstanbul Başkonsolosu Wiener Kazdağları’nda Tatil Yapıyor

ABD’nin İstanbul Başkonsolosu Sharon Wiener, 4 Temmuz ABD Bağımsızlık Günü’nü Kazdağları’nda Yeşilyurt köyündeki Öngen Country Hotel’de kutladı.

Her yıl olduğu gibi bu sene de ABD’ye ait iki adet zırhlı araç ve Bölge Emniyet Müdürlüğü ile jandarmanın tahsis ettiği koruma ordusuyla Yeşilyurt köyüne gelen Başkonsolos Sharon Wiener, Öngen Country Hotel’de kalıyor. Wiener, gündüzleri otele ait Öngen Country Beach’de bol bol denize girerken, akşamları da havuz başında otelin Kazdağları’na bakan manzarasında ailesiyle ve dostları olan sohbet ediyor. Kazdağları’nda tatilini geçirip ABD’nin bağımsızlık gününü kutlayan Başkonsolos Sharon Wiener, Yeşilyurt köyünde eşiyle birlikte güzel bir tatil geçirdiklerini belirterek, “Burada olmaktan çok mutluyuz. Bu seneki tatilimi özellikle ülkemin bağımsızlık gününe denk getirdim. ABD ile Türkiye arasındaki dostluk ilişkilerine büyük önem veriyoruz. Türkiye’deki görev sürem doldu. Bir ay sonra Washington’a, bakanlık merkez ofise dönüyorum. Ama kalbim burada. Önümüzdeki sene tatilimi geçirmek için yine geleceğim” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

ismail ARSLAN (14/07/2010 10:43)

öncelikle 4 temuz Bağımsızlık yıl dönümünüzü ve gününüzü kutlarım.türkiyede yapmış olduğunuz hizmetlerinizde sizi ve tüm persnellerinizi ayrıca Kubra maryy derrı dericioğlunuda tebrik eder hayatlarınızdan üstün başarılar dilerim. saygılarımla

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir