Abdurrahman Kuzu, Çan Belediye Başkanlığı Adaylık Başvurusunu Yaptı

29 Ekim 2013

Çanakkale’nin Çan ilçesi Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, 2014 Yerel seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi’ne adaylık başvurusunu yaptı.

Ak Parti Çan İlçe Teşkilatı ve Ak Parti Belediye Meclis Üyelerinin tam kadro olarak yer aldığı adaylık açıklamasında konuşma yapan Abdurrahman Kuzu, “Biz tek bir şeye odaklandık. Çan’a hizmet etmeye. 2009 Yılında ilk defa Belediye Başkanlığı görevine talip olduğumuz zaman hemşehrilerimizin karşısına çıkıp 41 projenin sözünü vermiştik. Allah’a şükürler olsun ki bizim yüzümüzü karar çıkarmadı. Geçen 5 yılda azimle, kararlılıkla ve göreve geldiğimiz ilk günkü heyecanla çalışıp söz verdiğimiz 41 projemizi hayata geçirdik. 41 projeye söz verdik, 50 proje yaptık. Bununla da yetinmedik, Çan tarihinin en büyük alt yapı projesini başlattık. ve bunları yaparken de hem hükümetimizin hem de hemşehrilerimizin tam ve kesintisiz desteğini omuzlarımızda hissettik. Allah herkesten razı olsun. 2014 Yerel seçimlerinde de biz kaldığımız yerden Çanımıza hizmet etmeye, Çanımızı projelerle geliştirmeye devam etmeye talibiz. Çan tarihinin en büyük projelerini hayata geçirmeye devam etmeye talibiz. 2009 Yerel seçimlerinde Çanımıza ‘Şimdi, değişim zamanı’ diye seslenmiştik. Sağ olsunlar bizi dinlediler, desteklediler. Bugün ise Ak Partimizle teşkilatımızla, hemşehrimizle, Çanımızla el ele gönül gönüle hep birlikte olarak ‘Durmak yok, yola devam’ diye sesleniyoruz. 5 yıla 20 yıllık hizmet sığdırdık. Bu yeter mi? Yetmez. Çanımız için daha bir çok projemiz var, hayallerimiz var. Bugün başvurumuzu yaptık. İlçe teşkilatımız destekler ve Genel Merkezimiz olur verirse yeniden Çan Belediye Başkanlığına adayız.” dedi.

Ak Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa Karagöz ise ilçe teşkilatı olarak belediye başkanı Abdurrahman Kuzu ile yola devam kararı aldıklarını belirterek “Başkan Kuzu, bizim aday adayımız değil adayımızdır. Bizim başka aday adayımız yoktur.” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir