Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AÇEP Eğitimleri Köylerde

AÇEP Eğitimleri Köylerde

Çanakkale?de Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından açılan Anne Çocuk Eğitimi Programı (AÇEP) bilgilendirme toplantısı Tevfikiye köyünde yapıldı.

Çanakkale Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hamit Saygılı, müdürlük bünyesinde açılan ?0-6 yaş AÇEP? ve ?Benim Ailem AÇEP? kursları ile ilgili bilgilendirme toplantısının Tevfikiye köyü İlköğretim Okulu?nda yapıldığını belirterek, ?Toplantıya Tevfikiye, Çıplak ve Kalafat köyü anneleri katıldı. Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü ?Benim Ailem AÇEP? Öğretmeni Sakine Beydoğan, toplantıya katılan annelere beden dili, çocuğu dinlemek ve olumlu disiplin yöntemleri hakkında bilgi verdi. Amacımız köylerde de bu kursları açmak” dedi.
35 annenin katıldığı toplantı sonunda açıklamalarda bulunan anneler ise etkinliğin çok faydalı olduğunu ve önümüzdeki yıl köylerinde de bu kursun açılmasını istediklerini söylediler.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir