Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Ada Concept Troya Şubesini Açtı

Ada Concept Troya Şubesini Açtı

Çanakkale’de geçtiğimiz yıl ilk şubesini açan Ada Concept, bu yıl ikinci şubesini açtı.

Çanakkale’de geçtiğimiz yıl Ada Concept mağazasını açan Hasan Dönmez, ikinci bir mağaza açarak işlerini büyüttü. MDF, Mutfak dolabı, portmanto, ahşap lambalar, ahşap mobilyalar yani ağaç işlemelere dair her ürünün bulunduğu Ada Concept mağazasının yeni şubesi, geçtiğimiz günlerde Troya Caddesinde düzenlenen törenle açıldı.
2
Açılışta bir konuşma yapan Hasan Dönmez, “Ada Concept Mağazasını Çanakkale’de bir farklılık yaratmak için oluşturduk. Amacımız klişelerin dışında MDF, mutfak dolabı, portmanto gibi aklınıza gelebilecek mobilyalara ağacı karıştırmak. Aydınlatma ürünleri olsun, dekorasyon olsun bütün ürünlerimizde ağaç işlemeleri bulunuyor. Perakende satıştan ziyade, müşterilerimize evlerine alabilecekleri farklı ürünler ile onları mutlu edebilmek. Fiyat politikamız da, her kesin ulaşabileceği ürünleri sunmak. Genel olarak insanların evlerinin içlerini yeniden düzenleyebileceği bir hizmet yaratmaya çalışacağız. O yüzen de Çanakkale’de bu konuda bir farklılık yaratabileceğimizi düşünüyoruz. Yeni mağazamızda oturma takımları ve dekoratif ürünler yer alıyor. Şehit Gürol Caddesi’nde bulunan ilk şubemizde ise mutfak gruplarına yer vermek istiyoruz. Amacımız ileride farklı farklı ürünlerle birçok şube açmak” dedi.
3

Görüntülenme: 140
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir