Adnan Güler’in Oğlu da Avukat Oldu!

29 Ekim 2016

Çanakkale’nin başarılı avukatlarından Adnan Güler’in oğlu Ömer Atakan Güler, Baro İdari Binada düzenlenen törenle yemin ederek avukatlığa ilk adımını attı.

Tören, Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, İstanbul Barosu önceki Başkanı Sayın Doç.Dr.Av.Ümit Kocasakal, Yönetim Kurulu Üyeleri, önceki Baro Başkanları Av. Işık İşgüden, Av. Adnan Güler ile çok sayıda avukatın katılımıyla gerçekleşti. Ömer Atakan Güler’in avukatlığa kabul töreninde konuşan Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Atakan’ın iyi bir staj dönemi geçirerek mesleğe dâhil olduğunu ve başarılı bir avukat olacağını belirtti. Avukatlık yeminini eden Atakan Güler, sonrasında ise Ruhsatını Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın elinden aldı. Avukatlık cübbesi yanında stajını yaptığı Baro Başkanı Av.Bülent Şarlan, babası Av.Adnan Güler ve İstanbul Barosu önceki Başkanı Doç.Dr.Av.Ümit Kocasakal tarafından giydirilerek avukatlığa ilk adımını attı.

Törende Av. Ömer Atakan Güler’e, Baro tarafından hazırlanan hediye babası Av. Adnan Güler, Baro rozeti ise Av. Işık İşgüden tarafından verildi.
1

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir