‘Afet Yönetimi ve Yerel Yönetimler’ Adlı Panel Gerçekleşti

‘Afet Yönetimi ve Yerel Yönetimler’ Adlı Panel Gerçekleşti
20 Mayıs 2015

Çanakkale Sağlık Yüksekokulu Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler Programı’nın düzenlemiş olduğu ‘Afet Yönetimi ve Yerel Yönetimler’ adlı panel gerçekleşti.

Panele Rektör Danışmanı Fen Bilimleri Enstitü Müdürü Levent Gök, Sağlık Bilimleri Enstitü Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Ayten Dinç, Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Gülbu Tanrıverdi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Enver Yolcu, Çanakkale İl AFAD Müdürü Erdoğan Çabuk, Çanakkale İl Sağlık Müdür Vekili Şerafettin Mehmet Sönmezler, Çanakkale İl Halk Sağlığı Müdür Vekili Muzaffer Çalışkan, Çanakkale İl Havalimanı Müdür Vekili Tahir Gülmez, Çanakkale Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Seval Dokuzoğlu katıldı.

Acil Yardım ve Afet Yönetimi ve Yerel Yönetimler öğrencilerinin sunumlarında oluşan panele geçildi. Panel başkanlığını Prof. Dr. Hüseyin Erkul gerçekleştirdi. Panel, düzenleme kuruluna ve sunum yapan öğrencilere teşekkür belgelerinin dağıtılması ile son buldu.

[comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir