Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Afet Yönetimi ve Yerel Yönetimler Paneli Yapıldı

Afet Yönetimi ve Yerel Yönetimler Paneli Yapıldı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü ile ÇOMÜ Yerel Yönetimler ve Üniversite Etkileşim Topluluğunun ortaklaşa düzenlediği “Afet Yönetimi ve Yerel Yönetimler Paneli” Troya Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda yapıldı.

14 Mayıs 2015 Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştirilen panelde ÇOMÜ öğrencileri Ayşen Uğurlu, Salih Köseoğlu, Ayzıt Büşra Ekinci, Sabri Özer, Gül Kaya, Büşra Örs, Gürsel Yalçın ve İsmail Güşen konuşmacı olarak yer aldı.

Yerel Düzeyde Afet Müdahale Sistemi, Afet Yönetiminde Merkez-Yerel İlişkileri, Afetlerde Yerel Yönetimlerin Halk Sağlığı Uygulamaları, Yerel Yönetimlerde Afet Eğitiminin Yeri ve Önemi, Afetlerde İtfaiyenin Etkinliği, Belediyelerde Afetlere Hazırlık Çalışmalarının İrdelenmesi, Afetlerde Yerel Yönetimlerin Görev ve Sorumluluklarının Değerlendirilmesi, Afetlere Hazırlık Bilinci ve AFAD konularında gerçekleştirilen panel sonunda panelistlere katılım belgesi takdim edildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir