Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pazartesi Gününden İtibaren Hizmete Giriyor

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pazartesi Gününden İtibaren Hizmete Giriyor
21 Temmuz 2011

Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesinde 1 yıl önce temeli atılan 30 Ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 25 Temmuz Pazartesi gününden itibaren hizmete giriyor.

Merkeze bağlı Kepez beldesinde Sosyal Güvenlik Kurumu binasının karşında bulunan bölgede 4 bin 179 metrekarelik alan üzerine yapılan 30 Ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin 25 Temmuz Pazartesi gününden itibaren hasta kabulüne başlayacağını belirten Başhekim Kudret Uysal, “30’u diş hekimi olmak üzere yaklaşık 100 kişinin görev yapacağı diş merkezimizi 25 Temmuz Pazartesi gününden itibaren hizmete açıyoruz. Daha önce SSK Hastanesi olarak bilinen Bahattin ve Huriye Demircioığlu Hastanesi’nde gerçekleştirilen diş tedavi işlemleri Pazartesi gününden itibaren Kepez’deki yeni diş sağlığı merkezimizde yapılacak. Bu sebeple hastalarımızın Pazartesi gününden itibaren bir sorun yaşamamaları ve mağdur olmamaları için Bahattin ve Huriye Demircioğlu Hastanesi’ne gitmemeleleri gerekiyor” dedi.

DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ 4 BİN 179 METREKARELİK ALAN ÜZERİNE KURULDU
Başhekim Kudret Uysal, diş sağlığı merkezinin 4 bin 179 metrekarelik alan üzerine kurulduğunu da belirterek, “3 katlı modern binamızda 30 ünitlik merkezimizin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik görüntüleme merkezi, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası gibi bölümler bulunuyor. Çanakkale’ye böyle bir yerin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir